Keletas idėjų Kalėdų šventėms

Tamsusis, lietingas ir ilgas ruduo jau apsigyveno miestų gatvėse, skveruose, namų languose. Neleiskime, kad jis apsigyventų mūsų miegamuosiuose, svetainėse ir širdyse…

Tam reikia labai nedaug. Šventinės kibirkšties.

Norime pasiūlyti keletą idėjų kaip lengvai ir paprastai uždegti šviesos ir jaukumo kibirkštėlę jūsų namuose.

Įgyvendinti idėjas bus nesunku.

Gal išsiruošėte pasivaikščioti po mišką ar parką?

Reklama

Nusiskinkite dvi beržo ar lazdyno šakas, paieškokite keleto pušų kankorėžių, priklausomai nuo to, kokiame inde šakas norėtumėte įtvirtinti. Vienintelė sąlyga – indas turi būti skaidrus. Šakas papuoškite stikliniais žirginėliais. Jeigu jų neturite, labai nesunku pasigaminti iš kalėdinio lietučio: sukarpykite vienodomis dalimis, užmegzkite mazgą taip, kad liktų kilpelė, kurią galėtumėte užmauti ant šakelių. Stilingiau atrodys vienodos spalvos arba artimesnis kankorėžio spalvai lietutis.

10368244_535800673241164_1444559107582246126_n

Dar viena idėja. Gal turite nereikalingų taurių? Gal kažkuri susidaužė iš seno mamos komplekto? Puiku. Jums belieka jas apversti ir sudėti ant padėklo. Kiek turite taurių, tiek pasirūpinkite tam tinkančių žvakių. Jeigu į vidų sudėsite kankorėžius, ir padėsite keturias taures – tai gali atstoti advento vainiką. Šiuo atveju labai tiktų padėklo pagrindą iškloti pušies šakelėmis. Jeigu taurių turėsite mažiau ir panaudosite mažus žaisliukus – turėsite nuostabią kalėdinę dekoraciją. Žaisliukų ir žvakių spalvas derinkite prie savo interjero.

12196299_535800646574500_7475013088012204279_n

Ypatingai lengva dekoracija su buteliais. Jų reikia kelių, mažiausia trijų. Stilingiau atrodys tamsaus stiklo butelis. Į kiekvieną butelį įmerkite dirbtinę kalėdinę gėlę. Derinkite perrišimo juostelės ir kalėdinės gėlės spalvas – taip dekoracija atrodys prabangiau.

dekor

Reklama

Ši dekoracija tinka tiems, kas mėgsta rinkti rudeninius lapus ir derlių…. Reikia keleto stiklinių indų, jie gali būti nevienodo dydžio. Į apačią priberkite sausų kukurūzų sėklų, po to sudėkite žvakes. Žvakes prieš tai dekoruokite pageltusiais klevo lapais. Svarbu, kad derėtų sėklų ir lapų atspalviai…

žvakės

Na, o ši dekoracija žaliesiems, kuriems gaila kiekvienais metais kertamų gražiųjų žaliaskarių. O gal tiems, kuriems patinka originalumas. Nesvarbu kodėl, rezultatas visada būna nuostabus ir nepakartojamas. Pabandykite.

Sunkiausia užduoties dalis- rasti tam tinkamą sausą medžio šaką. Radus ją nuvalyti ir įtvirtinti. Po to ją apipurkšti dirbtiniu sniegu arba blizgikliu. Jeigu norite idealaus estetinio rezultato, prieš tai nudažykite baltais dažais. Išdžiovinkite. Viskas, dabar jau fantazijos reikalas kaip puošite savąją ,,eglutę“…. Atkreipkite dėmesį, kokioje aplinkoje ji stovės, jeigu sienos ar baldai tamsūs – kabinkite šviesius blizgius žaisliukus, jeigu atvirkščiai, tamsius. Labai gražiai atrodys ir megzti ar šiaudiniai žaisliukai, tik tokiu atveju reikėtų ryškių kaspinėlių ar siūlų, kuriais kabinami žaislai.

deko

O ši dekoracija …. tinkama daryti su vaikais. Reikia indo ir nedūžtančių mažų žaisliukų. Galima naudoti sausas šakeles, sausą puokštę ar žoles. Galima jas apipurkšti blizgiu, bet galima palikti ir natūralias…. Žaisliukus suberkite į stiklinį indą, po to šakeles susmaigstykite. Juostelę vėlgi rinkitės derindami žaisliukų spalvą, o gal net… staltiesės. Galite rinktis spalvas skirtingas, taip atrodys žaismingiau. Svarbiausia darykite iš širdies ir su nuotaika, nes Kalėdinė dekoracija ir skirta nuskaidrinti aplinką….

žvakės 1

Reklama

Sėkmės ir šviesios nuotaikos.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *