Kalėdinės eglutės iš sausų medžio šakelių

Yra sena istorija ar legenda, kodėl Kalėdų proga yra puošiama eglutė.
Sakoma, kad Kūčių vakarą, kai gimė Kristus, aplink lovelę stovėjo trys medžiai: datulės medis, alyvmedis ir pušis. Trys medžiai, pamatę gimusį kūdikėlį, norėjo pasiūlyti jam dovaną. Alyvmedis buvo pirmasis, pasiūlęs padovanoti kūdikėliui Jėzui savo alyvuoges. Datulės medis, ilgai netrukus, pasiūlė vaikeliui savo saldžias datules. Tačiau pušis neturėjo nieko, ką galėtų pasiūlyti, ir buvo labai nelaiminga. Dangaus žvaigždės, matydamos pušies liūdesį, kuri neturėjo nieko, ką galėtų padovanoti vaikui, nusprendė nusileisti ant pušies šakelių, apšviesdamos ir papuošdamos pušį, kaip dovaną kūdikiui Jėzui.

Tad, kaip sako padavimas, ne materialios dovanos džiugina gamtos ir visatos jėgas, ir niekada nereikia nusiminti ir pergyventi dėl materialinių sunkumų.

Reklama

Lai apšviečia improvizuotas Kalėdines eglutes, tik sausas medžių šakeles, kurios turi lyg ir dar mažiau ką pasiūlyti, negu turėjo gyva pušies šakelė, kūrybinės išmonės šviesa. Pažiūrėkime, kaip galima papuošti Kalėdines sausas šakeles.

sviecianti sakele zaisliukaibalti zaisliukai sakelegelemis puosta sakelepauosta saka zuvisblizgantys zaisliukai sakamedis zaisliukaisakele zaisliukaisakeles vazoje zaisliukaieglute sakeles

Sagredos da Vovo

Reklama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.