Padėkliukai ant stalo iš akmenukų

Jeigu Jums nusibodo staltiesės, medžiaginės ar popierinės servetėlės ant stalo, kodėl gi nepasipuošus savo šventinio stalo servetėlėmis – padėkliukais iš akmenukų. Turint namuose jūros ar upės vandens nugludintų akmenukų, galima tokius padėkliukus pasigaminti patiems. Tinklelis, klijai, akmenukai, šiek tiek kantrybės, meninės išmonės ir originalūs padėkliukai būtų gatavi.

servetele balti akmenukai

Kas neužsiima rankdarbiais arba neturi laiko, bet turi pinigų, gali įsigyti padėkliukų iš akmenukų. Keletas mielų ir gražių pavyzdžių.

Reklama

Baltos spalvos akmenukai suteikia elegancijos stalui.

padekliukas lekstei akmenukai

Padėkliukas – servetėlė iš juodų akmenukų gražiai išryškina baltas lėkštutes ir stalo įrankius. Šakutės, peiliai ir šaukštai čia irgi nepaprasti, lyg tarp pirštų laikytumėte ir valgytumėte su pagaliukais. Tik ne kinietiškais, bet įprastais, mūsų miškuose randamais šakaliukais. Aišku, metaliniai įrankiai tik imituoja medžio šakeles.

padekliukas juodo akmenukai

Reklama

Žemiškai ramus akmenukinės servetėlės lėkštutėms dizainas.

gelsvi akmeneliai padekliukas lekstutei

Vandens nugludinti upės akmenukai, pritvirtinti prie tinklelio pagrindo, savo gamtiškai akmeninėmis spalvomis ir atspalviais tampa neutraliu fonu lėkštutėms, stalo įrankiams. Savo pilkuma akmenėliai palaipsniui pereina ir susilieja su pilkšvu stalo paviršiumi.

ivairiaspalviai akmenukai servetele

vivaterra

Reklama

2 thoughts on “Padėkliukai ant stalo iš akmenukų”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *