Orginalūs sniego besmegeniai – žaisliukai

Kelios idėjos, kaip pasitelkti sniego besmegenius į pagalbą, dekoruojant savo namus, artėjant Šv. Kalėdoms. Senis besmegenis gal ir nėra šios šventės atributas, tai daugiau žiemos simbolis, bet sniegiukai tikrai papuoš eglutę ar pušies šakelę, pakabintą Kalėdų ir Naujų metų proga. Gražiausių ir įdomiausių žaisliukų galima nusipirkti parduotuvėse, bet galima susigalvoti ir pasidaryti patiems.

Kaip Jums Sniegiukas iš lemputės? Baltais dažais nudažykime lemputę, priklijuokime porą šakelių – rankų. Akis, nosį, lūpas galima nupiešti ar priklijuoti karoliukus ir kabinkite ant eglutės.

Reklama

lempute senis besmegenis

Žavūs besmegeniai iš kamščiukų nuo butelių. Tad, išgėrę limonado ar kito kokio gėrimo, nebeišmeskite kamščiukų. Juos puikiai galėsite panaudoti Kalėdinėms dekoracijoms. Kamščiukus suklijuokime tarpusavyje, su flomasteriu ar dažais užpieškime akis, nosį, sagas ant pilvo ar dar kokias detales, kaip Jums atrodys gražiau.

kamsciukai sniego besmegeniai

Ir dar viena graži idėja. Tai ant smėlio sudėlioti akmenukai, kriauklelės, samaniniai plaukai, kurie nereikia spėlioti, ką atvaizduoja. Nežinau, kaip šia idėja galima pasinaudoti, ypač žiemą. Galbūt išdėliojant kriaukleles, akmenukus suformuoti besmegenį ir nufotografuoti, sukuriant Kalėdinį atviruką? Ar iš kriauklelių ir akmenukų sukurti besmegeniuką – žaisliuką?

senis besmegenis akmenukai

Reklama

Pagalvokite, galbūt šios nuotraukos įkvėps Jus sukurti kokius tai savo Senius besmegenius, kurie papuoš savo ar Jūsų draugų namus!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *