Nėriniais papuošti Kalėdų eglutės žaisliukai

Kalėdos darosi monotoniškos. Maisto parduotuvėje nusipirksime antį ar kalakutą, eglutę gal jau atvežė kas prie namų, žaisliukus nusipirksime ar jau pakabinome pernykščius. Dovanos, atvirukai.. Lyg ir kiekvienais metais vis tas pats. Pradeda norėtis ko nors originalaus, savito ir “nekalėdiško”.

Jei Jūs iš tų, kuriems pabodo bėgiojimas po parduotuves ir patinka savitos dekoracijos Kalėdų eglutei, galbūt norėtumėte papuošti eglutę kuo tai, ką galite pasigaminti pačios? Kaip dėl kiek primirštų ir nelabai bemadingų nėrinių panaudojimo Kalėdinės eglutės papuošimui?

Reklama

pastatomi žaisliukai, papuošti nėriniais

Nėriniais papuošti žaisliukai atrodo tikrai originaliai. Jais galima papuošti turimus žaisliukus.

Neriniais apmegzti žaisliukai atspindės autorės idėjas. Jie taps su charakteriu ir šiltesniais. Nėriniai suteiks žaisliukams daugiau gyvybės, taip pat ir Jums, matant puikius, savo kūrybinės veiklos rezultatus.

kabantys žaisliukai, papuošti nėriniais

Žaisliukai atrodys nuostabiai ant Kalėdų eglutės, ant pušies šakos ar kabėdami ant ko tai, tik tolimai ir miglotai beprimenančio Naujametinę eglutę. Stovas, laikiklis, žvakidė ar koks tai kitas, namuose besimėtantis daiktas gali tapti originalia “eglute”, kas leistų mums kiek tai pabėgti nuo rutinos ir savitai interpretuoti Naujametines tradicijas.

Reklama

2 thoughts on “Nėriniais papuošti Kalėdų eglutės žaisliukai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *