Originalūs kavos staliukai iš medžio šakų

Smagu atrasti baldus, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir, kuriant juos, savitai ir išradingai panaudotos mūsų aplinkoje atrandamos medžiagos. Kuriant šiuos baldus, dizainerių pastangos buvo nukreiptos išlaikyti ir atkartoti unikalias gamtos pieštuko linijas. Tokie baldai ne tik pamalonina mūsų jausmus, bet ir išaukština gamtos grožį.

Žemiau esančiose nuotraukose keli originalūs arbatos ar kavos staliukai.

Prie sienos pastatomas, pusmėnulio formos stalelis. Stalviršis lyg riekė, atriekta nuo duonos kepaliuko. Šakos, nors ir atrodančios labai natūraliai, yra pagamintos iš metalo, dekoruoto specialiu būdu. Medžio gumbai; nulūžusios, išsilanksčiusios šakos gamtiškai vysto staliuko kojelių charakterį.

metalinės staliuko kojos, imituojančios medžio šakasTaip lengvai, lyg rankomis, vynuogyno šakos laiko trapią stiklo plokštelę. Staliukas, lyg improvizuotame judesyje.

Reklama

Staliukas, beveik nepaliestas žmogaus rankų. Lyg grybas miške. Nepastebimas, bet unikalus.

staliukas iš medžio kamieno

Reklama

 

 

 

 

 

 

Dar vieno staliuko dizainas labai įdomus, gaivus.. ir pribloškiantis savo paprastumu.

Ryšuliukas, glėbys šakų, apipjautais galais, ir apvalaus stiklo gabalas, uždėtas ant vertikaliai sustatytų ir tarpusavyje sutvirtintų šakų. ” – Išradinga.. pasidaryk pats, lengvai.” – taip galėtume pavadinti. Ir kiekvienas staliukas gali būti vis kitoks. Kiekvienas su savo originaliai išsilanksčiusiomis šakomis, gali būti panaudota skirtingų rūšių mediena: ąžuolas ar pušis. Staliukas tikrai galėtų tapti savitu baldeliu mūsų namuose. Staliuko dizainas lyg ir balansuojantis tarp gruboko natūralumo ir subtilaus trapumo.

staliukas padarytas iš medžio šakų, stiklo

Dar vienas glėbys malkų: šakų ir šakelių. Šį kartą jos sudėtos horizontaliai ir suformuotos į stačiakampį blokelį. Dar vienas originalus organinio dizaino sprendimas. Puikus žurnalinis staliukas ir duoklė gamtai.staliukas iš horizontaliai sudėtų medžio šakų, stikloNuostabu, kaip legvai, pigiai ir išradingai galima dekoruoti savo namus. Jei tik mes sugebėtume paimti geriausia, ką galime iš gamtos. Jei mokėtume panaudoti visą savo išmonės potencialą, kuriant estetiškus daiktus iš lyg ir neestetiškų šakigalių, besimėtančių miške ar laukuose. foto

Reklama

1 thought on “Originalūs kavos staliukai iš medžio šakų”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *