Kankorėžių dekoracijos Šv.Kalėdoms

Tyras oras skatina mūsų aktyvumą, suteikia gerą nuotaiką, atpalaiduoja. Ypatingai sveika pasivaikščioti spygliuočių miške, nes tyras oras valo mūsų kvėpavimo takus.  Tačiau ne vien tik švarus oras mus skatina pasivaikščioti tarp eglių ir  pušų …. čia jūs galite prisirinkti nuostabių kankorėžių, kurie jūsų pagalba gali tapti nuostabiais Kalėdinių dekoracijų elementais.

Jei jau nusprendėte išbandyti kankorėžių magija, siūlome jų prisirinkti kuo daugiau. Galite paieškoti ir kenių kankorėžių, kurie  išties įspūdingi savo formomis ir spalvomis. Įspūgingiausią vaizdą išgausite, jei iš kankorėžių  sukursite keletą dekoracijos elementų, kurie susijungs į bendrą visumą, t.y jei kankorėžiai taps pagrindinių namų puošybos elementu Šv. Kalėdų metu.

Jums tereikia šiek tiek fantazijos, idėjų, kankorėžių ir savo namus galite papuošti originaliai praktiškai be jokių investicijų.  Suvėrus kankorėžius galite iš jų pasidaryti nuostabią girliandą, kuri puikiai derės prie židinio. Galite tiesiog pakabinti kankorėžius ant spintelių rankenėlių. Ypatingai gražu, kai jų yra bent keletas ir jie nutolę vienas nuo kito vienodais atstumais.

Eglės kankorėžių dekoracijomis galite papuošti langus, jie puikiai derės pakabinti ant juostelių ( Juostelės spalvą pageidautina naudoti vienodą visuose dekoracijų elementuose, tada išgausite labiau vientisą vaizdą).

Reklama

 Eglutei iš kankorėžių pasigaminti jums reikės iš kartono suformuoti kūgio formą ir karštų klijų pagalba apklijuoti kankorėžiais. Vaizdas bus dar įspūdingesnis, jei kankorėžius apipurkšite aukso ar sidabro spalvos blizgučiais.

Vainikas visada puošia namus Šv. Kalėdų proga, taigi šiemet jį siūlome pasigaminti kitaip nei įprasta:

Štai dar viena Kalėdinė kankorėžių dekoracija. Medžio šakelė puošta pušies kankorėžiais. Kankorėžius galite nudažyti balta, sidabrine, kita jums patinkančia spalva arba palikti natūralius. Šakelę įdėję į stiklinę vazelę užpildykite ją taip pat kankorėžiais.

Norite originaliai įpakuoti Kalėdines dovanėles… nepirkite šiemet ryškių juostelių, kaspinėlių, o tiesiog įvyniokite į paprastą popieriu, perriškite lininiu siūlu, vietoje kaspinėlio panaudokite keletą kankorėžių ir eglės šakeles.

Ir žinoma kankorėžiais galite tiesiog išpuošti savo Kalėdinę eglutę… toks puošybos elementas buvo taikomas nuo seno, jis ypatingai tinka turintiems mažus vaikus, nes nukritęs kankorėžis tikrai nesužeis jūsų mažylio ir jis pats galės jį užkabinti ant nuostabios Kalėdinės eglutės.

 Daugiau Šv.Kalėdų dekoracijų.

Reklama

3 thoughts on “Kankorėžių dekoracijos Šv.Kalėdoms”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *