Kaip gražiai supakuoti Kalėdines dovanas

Dažniausiai apie dovanų pakavima pradedame galvoti likus kelioms dienoms iki gražiausios ir šilčiausios metų šventės – Šv. Kalėdų. Tai aktualu visiems, tačiau pirma mąstome ką dovanoti, kaip išrinkti gražiausią ir reikalingiausią dovaną, o štai jos įpakavimui dažnai tiesiog nelieka laiko. Taigi, lekiame į parduotuves, perkame dovanų maišelius ar dovanų popierių, klijuojame pirktinius kaspinėlius ir išties nemenka tikimybė, kad ir jūs gausite taip pat įpakuotą dovanėlę.

O iš tikro, kaip dažnai, maža, su meile įpakuota dovanėlė vertinama daug labiau, nei brangi dovana nupirkta ir paskubomis įdėta į dovanų maišelį. Iš anksto apgalvodami kaip supakuosite Kalėdines dovanas ir įsigiję reikiamų priemonių galite ne tik išsiskirti originalumu draugų ir namiškių tarpe, bet taip pat nemažai sutaupyti.

Jums nebūtinai reikės Kalėdinio popieriaus, nes prie jo ryškių spalvų dažniausiai nublanksta kitos detalės. Jei dovanojate mažas dovanėles galite jas įvynioti į medžiagą, gražiausiai dera lininiai audiniai, bei kitos natūralios vienspalvės ar neryškių raštų medžiagos.  Būtų pravartu iš anksto pasirūpinti įvairiomis juostelėmis, lininiu siūlu, nertomis juostelėmis, šiaudinėmis snaigutėmis, spalvotu popieriumi, dažais. Apžiūrėti ką galite panaudoti iš turimų medžiagų, siūlų likučių, senų karoliukų, sagų. Neužmirškite nusipirkti klijų, lipnios juostelės, nes be jų tikrai bus sunku išsiversti.

Taip pat labai svarbus akcentas – dovanų kortelės. Po eglute radę krūvą dovanų galime tiesiog nežinoti kam jos priklauso, todėl pravartu pasigaminti mažų atvirukų, kortelių, o jų pritvirtinimui galite tiesiog nusipirkti medinių skalbinių segtukų ir juos dekoruoti atitinkamu dovanų pakavimo stiliumi.

Reklama

Gražiai įpakuotos dovanos  ne tik džiugins savo originalumu, tačiau jas gavęs žmogus pasijus vertinamas ir brangus.

 

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *