Netradicinis sniego senis – paprasta ir originalu!

Šventos Kalėdos – tai metas, kurį mėgsta tiek vaikai, tiek paaugliai, tiek suaugę. Kodėl? Jokia paslaptis, jog spinduliuojanti šiluma būnant šeimos narių rate pakeri kiekvieną… Tačiau kaip bebūtų gaila, viskas vis labiau banalėja ir paprastėja, daugelis iš mūsų vis rečiau nusprenžia padaryti, kad ir mažą rankdarbį , bei tiesiog nukeliauja į parduotuve bei nusiperka reikiamus komponentus, būtinus sukurti Šventų Kalėdų dvasiai.

Nepaisant to, šiandien siūlome pasinerti į originalumo bei kūrybiškumo galybę ir pasigaminti nuostabų, žiemą puikiausiai atspindintį rankdarbį. Mūsų misija –  dekoratyvinis sniego senis, kurį galite išvysti straipsnio nuotraukose.
Pradėkime nuo reikalingų medžiagų:

Reklama
  1. Kankorėžio (tinkamiausias būtų pušies, tačiau tiks ir eglės);
  2. Karštų arba „Super“ klijų;
  3. Purškiamų baltų dažų;
  4. Baltos virvutės (siūlo);
  5. Modelino;
  6. Adatos;
  7. Juodo ir raudono markerio.

Jei jau turite visas reikiamas priemones, galime pradėti kalbėti apie gamybos procesą, kuris yra itin paprastas. Pirmiausia, kankorėžį  nupurškite baltais dažais bei palaukite, kol jis nudžius. Jei spalva ne pakankamai intensyvi, purškimą pakartokite. Tokiu būdu galite pasiekti akinančią baltą spalvą. Tai atlikę jau turite sniego senio pilvą. Kitas žingsnelis – galvos gamyba. Šiam procesui naudosime modeliną. Nulipdykite rutuliuką, perverkite jį adata bei siūlu, tačiau adatos neištraukite, ji turi būti įsmeigta į kamuolėlį. Padarykite mazgelį, kad siūlas nepabėgtų ir padėkite dirbinį šalia radiatoriaus. Jam išdžiuvus adatą įsmeikite į kankorėžį, iš viršūnės pusės. Štai jau ir turite besmegenį.
Paskutinioji užduotis – jo dekoravimas, kuriam galite pasitelkti visą savo fantaziją. Vienas iš variantų yra tiesiog nupiešti akutes, burną ir nosį. Kitas – klijų pagalba priklijuoti mažas uogas (burnai) bei žvyro akmenėlius (nosiai). Taip pat vienas iš variantų yra užrišti kaspinėlį po sniego senio kaklu. Tai rankdarbiui suteikia ypatingo žavesio!
Kaip jau supratote, tai tikrai lengvai pagaminamas rankdarbis. Tereikia šiek tiek laiko bei pasiryžimo. O tai turint – viskas įmanoma.

Jei mąstote skeptiškai ir galvoje šmėžuoja mintis, jog dar per anksti ruoštis Kalėdoms, ar pamiršote visiems gerai žinomą posakį: „Rogutes ruošk vasarą!“? O juk ne tiek ir daug laiko beliko…
Tad linkime sėkmės ir kūrybiškumo rankdarbių kūrybos procese!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *