Gyva eglutė Kalėdoms – nesenstanti klasika

Vėstantys orai mums nuolat primena, kad nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės. Ne vieno galvoje ima kirbėti klausimas – kaip šiemet pasipuošti namus? Kaip susikurti kuo daugiau jaukumo?

Daugeliui svarbiausias Kalėdų akcentas – gyva, kvepianti, vaikystę primenanti eglutė, tačiau neretas atsisako šio švenčių akcento, nes baiminasi rūpesčių, atkeliaujančių kartu su gyva eglute.

Šių rūpesčių galime išvengti, jeigu eglute pasirūpinsime tinkamai. Svarbu eglutės nestatyti arti šildymo įrenginių, reikia stengtis, kad patalpoje nebūtų sausas oras. Labai svarbu, parsivežus eglutę, nupjauti 2-3 cm stiebo. Tada būtina eglutę statyti į stovą su vandeniu arba drėgną smėlį.

Reklama

Patogus sprendimas – eglutės stovai su vandens lygio matuokliu, kuris parodo stove esančio vandens kiekį. Jų galima rasti ir Lietuvoje. Verta vieną kartą investuoti ir visiems laikams pamiršti eglutes “statybų” rūpesčius – nestabiliai stovinčią, byrančią ar pasvirusią eglutę.

eglutes stovas

Turėdama stovą namuose, moteris be vargo pati gali pastatyti eglutę ir nustebinti po darbų grįžusią šeimyną papuoštais namais!

Dar viena problema, su kuria susiduriama, gyvos eglutes parvežimas namo. Šiandien ši problema lengvai išsprendžiama! Galima užsisakyti eglutę internetu, ir ji bus pristatyta tiesiai į namus! Labai aktualu tiems, kas nori didelės eglutės ir ji netelpa į automobilį arba tiesiog nenorintiems spyglių automobilyje.

Dar viena puiki idėja – papuošti namus ne viena, o keliomis gyvomis eglutėmis. Vieną didelę gyvą eglutę galima pasistatyti svetainėje, o mažesnė eglutė vazonėlyje puikiai papuoš vaikų kambarį ar vaišių stalą.

eglutes stovai

Taip pat papuošta mini eglutė vazonėlyje gali tapti originalia, tikrai Kalėdine dovana artimiesiems.

Pasimėgaukite gyvomis Kalėdomis!

Uždaroji akcinė bendrovė “SKOGRAN”
Lakūnų g. 24, LT-09108 Vilnius, Lietuva
tel.    +370 5 27 000 27
diana@eglutes.lt
www.eglutes.lt

eglutes.lt

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *