Popierinių drugelių kolekcija paveikslo rėmeliuose

Turbūt ne viena ir ne vienas vaikystėje ieškojome gražių margaspalvių drugelių (ar ieškome ir dabar), vaikščiojome po laukus ir pievas, pamiškes, tikėdamiesi pamatyti kokį retesnį drugelį. Kai kam galbūt tai tapo profesija – nors sunku pasakyti, ar dar liko kokių tai neatrastų drugelių rūšių, o ir esamų turbūt nebe kiekvienos rūšies drugelius begalima gaudyti.

Na gaudyti, tai gaudyti.. tai tik viena monetos pusė… bet džiovinti..? Kiek giliau pamąsčius, tai tampa panašu į gana barbarišką užsiėmimą. Yra auksinė taisyklė (galbūt tai viena iš budizmo tiesų): “- Nedaryk kitam to, ko pats nenorėtum, kad tau darytų kiti.”

Ar esate matę nuostabius porinius drugelių šokius tarp gėlių? Ar ne norėtumėte supleventi rankomis ir suktis erdvėje kaip drugeliai? Kieno judesiai tobulesni žmogaus ar drugelio?

Reklama

Tad, ką daryti su šiais nuostabiais gamtos dariniais?

O kaip Jums, tokia idėja – surasti seną kelių ar žvaigždynų žemėlapį, paprastą žemėlapį ar gražią nuotrauką ir, nusipiešus kitoje popieriaus pusėje drugelio kontūrus, aštriu peiliuku ar žirklutėmis išsikirpti drugelį.

Nors, kad  sukurti tokį vaizdą kaip nuotraukoje apačioje, turbūt reikėtų pirmiausia užklijuoti savo pasirinktą žemėlapį, nuotrauką ar vaizdą ant kartono ar kito tvirtesnio paviršiaus. Po to, nusipiešus kontūrus, išpjauti ar iškirpti drugelį.

Tuomet namuose ar parduotuvėje reikia susirasti paveikslo rėmelį ir gražiai įkomponuoti savo popierinius drugelius. Jie turėtų būti prismeigti smeigtukais ar adatėlėmis ir būti centimetrą ar du atitraukti nuo paveikslo pagrindo plokštumos. Tokiu būdu turėtumėte gauti kažką tai panašaus į įrėmintą keturių drugelių kolekciją, nufotografuotą nuotraukoje, esančioje žemiau.

drugeliai aplikacija paveikslas

Linkime džiaugtis skraidančiais drugeliais pievose ir laukuose, o popieriniais drugeliais puošti savo namus.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *