Senų paveikslų rėmelių panaudojimas

Jeigu esate tikri paveikslų mėgėjai ar tiesiog mėgstate kaupti įvairius daiktus, būtinai turėsite nepanaudotų, senų rėmelių, kurių nepritaikėte nei vienam paveikslui įrėminti arba tiesiog tokių senų, kurių net nebandėte atnaujinti ir panaudoti, todėl jie tiesiog dulka jūsų sandėliuke. Žinoma, tai gali būti ir kiti rėmeliai, tarkime, fotografijų ar kt. Taigi, jeigu tokių dalykų tikrai turite ir norite juos tikslingai panaudoti arba tiesiog natūraliai susidomėjote ką gražaus galima sukurti panaudojant rėmelius, pabandykite juos paversti jūsų lentynų puošmena. Kad ir kaip nekasdieniškai tai skambėtų, būtent tam jie gali būti labai paprastai panaudoti ir netgi nustebsite kaip jie ten tiks. Taigi, pirmiausia reikėtų suskaičiuoti kiek mažų ar didesnių, tačiau būtinai jūsų turimo rėmelio dydį atitinkančių lentynėlių jūs turite savo namuose. Taip pat prieš pradėdami darbą įvertinkite savo rėmelio susidėvėjimą, jeigu jis labai senas, pasirūpinkite jo atnaujinimu prieš pritvirtindami jį prie savo lentynėlės. Atnaujinti remėlį galite panaudoję purškiamus dažus, kurių rasite parduotuvėse. Seną rėmelį nuvalykite ir tolygiai išpurškite pasirinktais dažais, kuomet jis išdžius, galėsite jį naudoti. Spalvą parinkite pagal savo rėmelio stilių, jeigu jis modernus, rinkitės ryškesnes spalvas (raudoną, geltoną, mėlyną), na, o jeigu rėmelis klasikinio stiliaus – rinkitės aukso, sidabro, vario spalvas. Nepamirškite, kad visų remėlių spalvos turėtų derėti tarpusavyje, o taipogi prie jūsų kambario interjero vientisumo. Galite improvizuoti rėmelį purkšdami kelių spalvų dažais, taip jis bus dar originalesnis. Na, o jeigu jums labai patiko ši lentynų puošimo idėja rėmeliais ir jūs neturite nei vieno nereikalingo rėmelio, galite naudoti ir ką tik nupirktą, tokiu atveju viskas bus tik paprasčiau, tačiau pirkdami nepamirškite pritaikyti rėmelio dydžio prie lentynėlės.Taigi, pabandykime pasidaryti pirmąją lentynėlę, puoštą rėmeliu.

Mums reikės:

Reklama
  • Seno, naujo ar atnaujinto rėmelio, atitinkančio lentynėlės dydį
  • Stiprių klijų
  • Lentynėlės

Darbo eiga:

Atsargiai užtepkite klijus ant remėlio ir ant lentynėlės, stenkitės, kad jų nebūtų perdaug ir jie neišteptų jūsų lentynėlės ar rėmelio šonų. Pridėkite rėmelį tiesiai prie lentynėlės ir tvirtai suspauskite, palaikykite jį prispaudę, kol klijai išdžius, tuomet kabinkite lentynėlę į norimą vietą.

Į tokias puošnias lentynėles paprastai galite dėti viską, ką dedate ir į pirktines lentynas, tačiau jeigu norite, kad jūsų lentynos būtų dar įdomesnės ir taptų tikrų tikriausia namų puošmena, o ne lentyna su knygomis, galite jos viduje sukurti kokią nors jums patinkančią daiktų kompoziciją, kuri turėtų idėją ir būtų stilinga. Tai galėtų būti kiti maži paveikslėliai su rėmeliais viduje, pritvirtinti prie pačios lentynėlės sienos, ar paprasčiausia tarpusavyje derančių skulptūrėlių kompozicija.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *