Originalus paveikslas papuoš jūsų namus

Paveikslai mūsų namuose ne naujiena, juk kiekviename kambaryje dažnas jų turi pasikabinęs net po kelis, tačiau vieni jų pasensta ir mums atsibosta, na, o kiti tiesiog būna kažkuom nebe tokie mieli kaip anksčiau, todėl dairomės ieškodami naujų menininkų paveikslų arba paliekame sienas visai tuščias, tačiau visai net į galvą neateina, kad kiekvienas galime pabūti dailininkais. Daugiau ar mažiau, bet pasirodo, iš tiesu galime. Nors šiuos paveikslus vargu ar galima būtų vadinti tapybos darbais, bet aplikacijomis ant drobės nebijodami pavadinkime. Būtent dėl šios sąvybės, juos galbūt ir yra taip smagu ir visai nesunku pasidaryti. Tokius paveikslus galima daryti iš dviejų, trijų ar net keturių drobių, jungiant jas viena su kita bendru piešiniu. Žinoma, mūsų darbeliui reikės nemažai klijų, šiek tiek pastangų ir vaizduotės, bet darbas greitas ir tikrai rezultatu nustebinsite save pačius. Taigi, pabandykime kažką gražaus sukurti savo namams!

Mums reikės:

Reklama
  • Jūsų pasirinkto dydžio drobės ar drobių (ją rasite specializuotose dailės parduotuvėse)
  • Knygos lapų ar  laikraščių (tiek, kad būtų išklota visa jūsų pasirinkto dydžio drobė)
  • Indelio klijų
  • Žirklių
  • Juodo markerio ir pieštuko
  • Jūsų pasirinktos aplikacijos (gyvūnų, gėlių ir t.t.), šiuo atveju – paukštelių

Darbo eiga:

Paimkite savo turimą drobę ir tepdami klijus ant jos ir ant knygos ar laikraščių lapų, kurdami gražią ir tvarkingai išdėliotų lapų kompoziciją, išklijuokite jais visą turimą savo drobę. Kai tai padarysite, reikės palaukti kol dažai išdžius, o kol jie džiūsta, jūs kuo puikiausiai, taupydami laiką, galite išsikirpti savo turimas aplikacijas iš žurnalo ar kito pasirinkto šaltinio. Kai klijai jau tikrai bus išdžiuvę, su pieštuku nusipieškite būsimo savo paveikslo viziją, nepamirškite apgalvoti kurioje tiksliai vietoje dėsite savo klijuojamas aplikacijas, tai padės jums įsivaizduoti kaip jūsų paveikslas turėtų atrodyti. Kai baigėte piešti ir viską susiplanavote, savo piešinį apvėdžiokite turimu juodu markeriu, kuris jums bus vietoj dažų ir jūsų piešinį išryškins. Kai nusipiešėte savo paveikslo pagrindą, klijuokite savo turimas aplikacijas. Jas galite nuspalvoti markeriu arba palikti tokias, kokios yra, jei tik jums taip gražiau.

Tokiam paveikslui galite naudoti ir kelių spalvų markerius, taip pat galite spalvoti ne vien tik nusipieštą paveikslėlį, bet ir tuos pačius, jūsų klijuotus, laikraščių arba knygų lapus. Nuspalvinkite visus lapus, palikdami savo pieštą piešinį bei tuo pačiu metu pridėtą ir apvėdžiotą trafaretą nenuspalvotus, tokiu atveju, matysis tikroji lapų spalva, kuri išryškins jūsų nenuspalvintą piešinį.   Improvizuokite ir susikursite patį gražiausią savo namų paveikslą, originaliai papuošite savo namų interjerą. Ši nuostabi interjero detalė ne tik puoš namus, bet kasdien jums pakels nuotaiką visai dienai!

Reklama

1 thought on “Originalus paveikslas papuoš jūsų namus”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *