Linksmos rankų darbo pagalvės

Pagalvėlių būna įvairiausių, vienos iš jų būna komplekte su mums patinkančia sofa, kitas deriname prie baldų ir kaskart perkame vis kitokias, pačias įvairiausias, o trečios, štai, gali būti pasigamintos mūsų pačių. Kurios iš jų yra mieliausios – spręskite patys, tačiau nepabandyti susikurti ko nors gražaus būtų tikra nuodėmė. Juk ir spalvą, ir pagalvės formą bei linksmą paveikslėlį galite parinkti patys, todėl jeigu jau niekaip nerandate pagalvės, kuri būtų jūsų norimos spalvos ir dizaino, vertėtų pabandyti ką nors panašaus pasidaryti.

Šių pagalvėlių gamybai visai nereikia ypatingų siūvėjos įgūdžių, nes tik kelios siūlės ir jūsų pagalvėlė bus baigta. Na, o jeigu net nesiruošiate pabandyti siūti siuvimo mašina (kas būtų akivaizdžiai greičiau) galite pabūti dizaineriais ir susikūrę savo pagalvės viziją, pavaizduoti viską tarkime, piešinyje ir su eskizu nueiti į siūvyklą. Taip pat, galite pabandyti pagalvę siūti adata, bet tuomet nepamirškite, kad turėsite siūti labai gražiai ir turėti nemažai kantrybės, o taipogi, viską labai tiesiai iškirpti. Kita vertus, jeigu jau mūsų pagalvėlės yra ranko darbo, kodėl gi nebandyti apsieiti be siuvimo mašinos, taigi, trumpai tariant, visi jūsų pasirinkti siuvimo būdai bus savaip geri.

Reklama

Pirmiausia, nusprendę pasisiūti pagalvėlę pagalvokite kokios ji turėtų būti spalvos, medžiagos tekstūros, dydžio bei formos. Jeigu darysite standartinę, kvadratinę ar stačiakampę pagalvėlę (lengviausias variantas pirmą kartą siūnančioms), jum tereikės išsikirpti du stačiakampius ar kvadratus ir juos, žinoma, susiūti paliekant mažą vietelę kimšimui, o vėliau, jau išsirinkus ir išsikirpus piešinėlį ant pagalvėlės ir jį taip pat prisiuvus, paprasčiausiai pagalvėlę prikimšti jūsų pasirinkta medžiaga. Nepamirškite, kad kimšti pagalvėlę reikia tik tada, kai užsiuvate piešinėlį. Patį piešinį galite išsirinkti kokį tik norite, svarbiausia jį iškirpti atsargiai ir tiesiai. Piešinėlį taip pat galite ir klijuoti stipriais klijais, jeigu tarkime jis yra odinis ar panašiai.

Kalbant apie pačius piešinėlius, juos galite daryti kelių medžiagos sluoksnių, tiesiog paprastai sakant – kurti jų dizainą, kadangi iš kelių spalvų medžiagos jie atrodys daug žaismingesni ir puošnesni. Taip pat galite piešinėlius išsiuvinėti, jeigu mėgstate tokį užsiėmimą ir turite pakankamai laiko.

Na, o jeigu išsirinkote nestandartinės formos pagalvėlę, viską darykite ypač kruopščiai. Paėmę medžiagą atsargiai ir lygiai ją iškirpkite, taip pat, pagalvėlę susiuvę nepamirškite, kad turite atsakingai prikimšti visus tokios pagalvėlės kampus ir įsitikinti, kad ji nebus beformė. Kimšti toms vietoms, kurios yra ytin siauros galite naudoti ir tiesiog paprastą pieštuką.

Kai pasisiūsite bent dvi pagalvėles, galite bandyti siūti vis sudėtingesnes, kaip tarkime įvairiausius pagalves – žmogeliukus ar pagalves – gyvūnus, kuriems prisiūkite ir plaukus ir akis, kad jie taptų tik dar žaismingesni ir kasdien jus linksmintų.

Reklama

1 thought on “Linksmos rankų darbo pagalvės”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *