Stilinga puokštė pavasariui

Baigiantis žiemai mus aplanko keletas švenčių. Su jomis gimsta noras dovanoti gyvas gėles – pavasario pranašus – nudažančius mūsų gyvenimą jaukumo ir džiaugsmo spalvomis. Iš tikrųjų tokiai nuotaikai sukurti reikia tik truputį kūrybinio polėkio ir noro.
Žemiau pateikiame keletą minčių kaip papuošti namus stilinga puokšte, turint kuklius resursus. Taigi – kaip šis metų laikas be tulpių?
Pirmuoju atveju nereikia vazos, tulpės pamerktos mažuose stikliniuose induose. Toks gėlių išdėstymas tinka tada, kai…. gėlytė netyčia nulūžo. Neišmeskite jos, nevienodas ilgis – šios puokštės puošmena.

raudona tulpė

Antruoju atveju, tiesiog paieškokite vazelės siaura anga, ji būtina prilaikyti trapius tulpių kotelius.

Reklama

tulpes zalia vaza

Pateikiame pavyzdžius, kaip galima sukomponuoti lelijas…. Tai tinka, jeigu jų trumpesni koteliai arba jie nevienodo ilgio. Sulyginkite, paskui žiedus suriškite, įmerkite į paprastą stiklinį indą ir įdėkite į vazoną. Dekoruoti puokštės apačią galima ir dirbtinėmis ir gyvomis gėlėmis, taip pat akmenukais, samanomis, šakelėmis – svarbu, kad derėtų spalvosi ir uždengtų indą su vandeniu.

geltonai

Reklama
melancholija

Pasigrožėkite, kaip galima pagyvinti pamerkiant vieną ar du gėlės žiedus. Beveik visuose namuose auga kambarinės gėlės. Tad nuskynus vieną dekoratyvinį lapelį, galite sukurti įmantrią puokštę, tinkančią ir padovanoti, ir kambarį papuošti… Puokštės komponavimui tinka fikusų, gebenių, sanpaulijų ar paparčių lapai. Nėra taisyklių- tiesiog leiskite pasireikšti fantazijai!

baltapaprastai

Reklama
plevena

Pabaigai pateikiame gėlių surišimo pavyzdžius. Visa paslaptis – puokštės forma, turi atitikti vazelės formą. Tai sukuria ypatingą stilių.

stilingai
violetines geles

Reklama

Pabandykite…

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *