Puošnios Kalėdinės eglutės iš servetėlių

Kalėdos pats tinkamiausias laikas puošti namus. Prieš šventes daugelis iš mūsų pradeda galvoti, kaip gi tai padaryti. Dažnai namus puošiame karpytomis snaigėmis, įvairiomis girliandomis ar kitomis, pirktomis ar pačių pasigamintomis dekoracijomis. Ne visada būtina pirkti dekoracijas, ir visai nebūtina kasmet puošti namus taip pat (o tai dažniau taisyklė, nei išimtis). Juk daug įdomiau išbandyti ką nors nauja ir netikėta, ypatingai prieš ateinant Naujiesiems Metams.

Esame rašę apie keletą netradicinių eglučių – polistirolinė eglutė, prisiminimų eglutė ar sausų šakelių eglututė. Kiekviena iš jų savita ir netikėta. Šiandien susipažinkime su dar viena sniego baltumo gražuole.

Pasidaryti nesunku, tačiau reikės kruopštumo bei jūsų laiko. Ko gero svarbiausias akcentas šių eglučių gamyboje yra servetėlės. Jos turėtų būti išties puošnios ir gražios, todėl nepirkite bet kokių baltų servetėlių. Žinoma, nebūtina pirkti išskirtinai tik baltų, galbūt norėsite pasidaryti spalvotų ar tradicinių – žalių eglučių. Na, bet jeigu jau renkatės servetėles ir ieškote jų prekybos centre, atkreipkite dėmesį, kad servetėlės būtų su karpytais raštais, įvairių formų ir dydžių.

Reklama

Taip pat jums reikės medinių pagaliukų ant kurių versite servetėles. Neapseisite ir be medinių ar plastmasinių karoliukų. Jie atskirs servetėles – eglutės šakas ir neleis joms sukristi viena ant kitos. Reikės žirklių, liniuotės, pieštuko, paprastų ar karštų klijų. Taip pat pasistenkite gauti taip vadinamos “putos”, polistirolio. Į jį galima bus susmeigti jūsų padarytas eglutes. Jei tokios neturite, eglutes galite įsmeigti į kitą, kokią tai medžiagą. Ką nors tikrai sugalvosite patys.

Dabar apie patį darbą. Kaip minėjome, reikės trupučio jūsų laiko ir kantrybės. Nesistenkite visko daryti greitai, šis darbas reikalauja kruopštumo. Vienai eglutei naudokite tris skirtingo dydžio servetėles. Liniuote ir pieštuku tiesiai nubrėžkite liniją ir žirklių pagalba perkirpkite pagal liniją. Po to suklijuokite, suformuodami kūgelių formeles, kaip parodyta nuotraukose žemiau. Kuomet suklijuosite visas tris servetėles, palaukite kol jos išdžius. Tuomet žirklėmis nukirpkite šiek tiek servetėlės viršų ir užmaukite kūgelį ant pagaliuko. Pradėkite, žinoma, nuo didžiausios servetėlės, kuri bus eglutės pagrindas. Mažiausia – bus eglės viršūnėlė. Užmaudami žemutinę ir vidurinę servetėles, uždėkite ant kiekvienos iš jų viršaus po burbuliuką, kurį sutepkite karštais ar paprastais klijais. Tuomet apverskite eglutę ir leiskite jai išdžiūti.

serveteles eglutes kaip pasidaryti

Pridarykite daug tokių eglučių ir susmaigstykite jas ant baltos putos arba sustatykite į kitą kokį tai pagrindą. Padėkite ant stalo ar lentynos.

serveteles eglutes
ouiouioui studio

Kur bepadėtumėte, eglutės iš servetėlių atrodys tikrai šventiškai. Savo baltumu primindamos apie vis dar ko tai lūkuriuojančią ar jau mus užklupusią žiemą.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *