Originali kalėdinė eglutė

Šventės – tai laikas, kuomet bent šiek tiek pakeičiame nusistovėjusią rutiną, paįvairiname kitokiomis veiklomis. Ne išimtis yra ir Šventos Kalėdos. Tačiau vienaip ar kitaip, net ir šiuo laikotarpiu esame įpratę daryti vienodus darbus: įsigyti eglutę, ją pasipuošti, pakuoti dovanas bei gaminti maistą. Šį kartą siūlome į Kalėdų šventę pažvelgti kiek kitu kampu ir pasigaminti eglutę patiems. Iš pirmo žvilgsnio idėja gali pasirodyti kiek kvaila ar bent jau neįmanoma, tačiau prieš vertinant perskaitykite ir tuomet nuspręsite, ar ši veikla Jums priimtina, ar ne.

Tad aptarkime priemonių sąrašą, kuris būtų reikalingas norint pasiekti tikslą:

Reklama
  •  Polistirolas (galite pirkti parduotuvėse, tačiau tai visai nebūtina; tinka ir nuo įvairių buitinių prietaisų likę lakštai);
  • Karšti klijai;
  • Karoliukai;
  • Siūlai arba jų pluoštas (itin didelis pasirinkimas ten, kur prekiauja vašeliais, virbalais ir įvairiais audiniais).

Kadangi jau žinote, ko reikia, pats laikas susipažinti su gamybos procesu. Iš karto perspėjame, jog tai nėra sunkus rankdarbis, tad pasidaryti vienokią ar kitokią eglutę sugebės kiekvienas. Pirmiausia nuspręskite, kokio dydžio eglutės norite, nes nuo to priklausys lakštų dydis. Tarkim jei Jums patraukliausiai atrodo vidutinio dydžio, galite prisilaužyti įvairaus dydžio polistirolo lakštų  bei prisikarpykite ir į gumulėlius susukite siūlus. Tuomet jau turbūt ir taip suprantate, ką reikės daryti – nuo didžiausio apačioje, iki mažiausio viršuje, suklijuoti polistirolą, bei į tarpus priklijuoti siūlų. Tai atlikus yra paskutinioji užduotis – papuošti karoliukais, kuriuos galite pasirinkti vienos arba kelių spalvų ir taip sukurti išties nuostabų rankdarbį.

Kaip jau supratote, šis rankdarbis yra nesudėtingas ir nereikalauja daug medžiagų. Juo labiau, kad polistirolas bus panaudotas antrą kartą, vadinasi prisidėsite prie išmetamų šiukšlių mažinimo. Tad belieka palinkėti nuostabaus švenčių laikotarpio. Ir neužmirškite, jog galite paįvairinti net Šventų Kalėdų veiklų sąrašą!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *