Gėlės – puikus namų interjero akcentas

Ar manote, kad Jūsų namai niekuo neišsiskiriantys, banalūs arba įprasto dizaino? O gal tiesiog pabodo kiekvieną dieną matyti tą patį vaizdą? Jei Jūs, kaip ir daugelis žmonių, susiduriate su šia problema, galite pasirinkti vieną iš būdų, kaip tai pakeisti. Vienas iš metodų yra į pagalbą pasitelkti gėlių magiją. Tačiau šį kartą kalbėsime ne apie gyvas (merkiamas arba vazonines), o apie rankų darbu padarytas gėleles. Jei manote, jog šis būdas gali būti priimtinas namų interjerui bei kitiems šeimos nariams, galite pabandyti pasiekti užsibrėžtąjį tikslą.

Dabar aptarkime priemones, kurių prireiks:

Reklama
  • Didelių servetėlių;
  • Žirkliu;
  • Pieštuko;
  • Sausų klijų;
  • Žalios vielos;
  • Replių, galinčių perkirpti įsigytą vielą;
  • Žalsvos spalvos juostelės;

Jei jau turite visas priemones, kurios yra reikalingos gėlelės gamybai, galite pradėti jų gaminimą. Visų pirma reikia perlenkti servetėlę du kartus per pusę ir nusibrėžti žiedlapio formą (ji pavaizduota nuotraukoje). Tokių servetėlių kiekis priklauso nuo to, kiek gėlių kiekio arba kokio dydžio žiedo norėsite. Kuo daugiau ir didesnių, tuo didesnio kiekio servetėlių prireiks.

Po sulankstymo ir nubrėžimo, reikia iškirpti nubrėžtuosius žiedlapius (jie taps būsimos gėlės žiedo pagrindu). Dabar pats laikas pasiruošti „kotelius“, ant kurių klijuosite žiedus. O tai padaryti išties paprasta. Tiesiog sulankstykite vielą į maždaug vienodo ilgio atkarpas ir replių pagalba perkirpkite ties sulenkimo vietomis. Tuomet atskirkite servetėlės sluoksnius ir po vieną vyniokite ir klijuokite ant vielos galo sukant vieną ant kito ( taip, kaip parodyta nuotraukoje).

Vienas iš paskutiniųjų darbų – viso kotelio ir žiedo apačios apvyniojimas žalia juostele.

Neužmirškite jos priklijuoti, nes kitu atveju gali tiesiog nuslysti žemyn. Ir galiausiai liko tik atversti ir šiek tiek išpurenti gėlės žiedlapius. Štai ir viskas !

Kaip jau supratote, tai visai nesudėtingas rankdarbis, kurį nesunkiai turėtų gebėti padaryti beveik kiekvienas žmogus. O juo labiau, kad šios rūšies gėlės gali tapti namų interjero ar jaukumo detale. Jei jums netinka baltos gėlės, galite rinktis kito atspalvio servetėles. Tad dabar jau žinote, kaip tikslą pasiekti. Belieka palinkėti sėkmės kuriant jaukius namus.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *