Išskirtinės šlepetės Jūsų svečiams

Turbūt ne vienas ir ne du žmonės yra susidūrę su situacija, kai sulaukia svečių supranta, jog neturi pakankamo kiekio šlepečių. Kadangi tai galime pavadinti masine problema, reikia surasti ir sprendimo būdą. Žinoma daugelis tiesiog nueitų į parduotuvę ir nusipirktų reikiamą daiktą. Tačiau mes siūlome žvilgtelti kiek kitu kampu, pasitelkti kūrybiškumą bei darbštumą ir šlepetes pasigaminti patiems.

Taigi aptarkime vienos poros pagaminimą. Ko Jums prireiks? Ogi visai nedaug:

Reklama
  • Siūlų;
  • Adatos;
  • Žirklių;
  • Dviejų didelių sagų;
  • Pieštuko ar parkelio;
  • Storos medžiagos (puikiai tinka tankiai suveltas veltinis).

Jei jau turite visas reikiamas priemones, galime aptarti šlepečių gamybos procesą, kuris pavaizduotas fotografijose. Pirmiausia reikia išsibrėžti būsimojo apavo formą. Jei pasirinkote šviesesnio atspalvio medžiagą, brėžimui tiks tiek pieštukas, tiek parkelis. Tačiau tamsaus veltinio atspalvio, gali praversti paprasčiausias muilas (su jo šonu galite apvesti formą). Taip pat, reikėtų atkreipti dėmesį, jog kairiosios ir dešiniosios kojos iškarpos turėtų skirtis.  Po to reikia maketą iškirpkite ir susiūkite (taip, kaip parodyta nuotraukoje).

Liko paskutinis darbelis – sagos pritvirtinimas. Taip ne tik paslėpsite siūlus, bet ir paįvairinsite dizainą. Jį atlikus galite džiaugtis nuostabiomis šlepetėmis.

Žinoma, yra daug būdų, kaip šį apavą galima paversti dar patrauklesniu. Vienas iš variantų – vietoj sagos pritvirtinti gražų kaspinėlį. Su sagomis galėtų būti vyriškos, o su kaspinėliais – moteriškos šlepetės.

Kadangi šiam rankdarbiui reikalingos medžiagos nėra itin brangios, galite pasigaminti didesnį kiekį ir skirtingų dydžių namuose skirtų nešioti batų. Taip ne tik išspręsite problemą, bet ir nustebinsite savo draugus bei gimines originalumu, darbštumu ir kūrybiškumu. Sėkmės gaminant šlepetes!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *