Akmenų magija tiek kieme, tiek namuose

Taip jau nutiko, kad laikui bėgant visi tampame vis panašesni ir žmonės, kuriems pavyksta išsiskirti iš minios, yra itin gerai vertinami. Šis žmonijos bruožas vyrauja daugelyje gyvenimo sričių, tad ne išimtis ir namų interjeras ar kiemo dizainas. Šį kartą norime pasiūlyti pasigaminti elementarų rankdarbį, kurį net neabejotinai sugebės pasidaryti kiekvienas. Galvojate, apie ką kalbame? Ogi apie akmenines pėdutes.

Priklausomai nuo to, kurią vietą jomis norite papuošti, priklausys ir reikiamos detalės. Tad aptarkime du variantus:

Reklama
  •   Sodo grindinio ar sklypo puošyba. Jai prireiks tik skirtingo dydžio akmenėlių bei žemės plotelio, kuriame norite matyti gražiąsias pėdutes. Susiradę vieną didesnį (būsimąjį pėdos pagrindą) akmenį bei penkis mažesnius (kojų pirštus). Pagrindinis darbas yra itin paprastas – sudėti akmenėlius taip, kaip pavaizduota. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog ši dizaino detalė yra kiek per paprasta Jūsų sodui, tačiau nors ir padaroma per minutę ar dvi, atrodo labai originaliai bei išskirtinai. Tad draugų ar pažįstamų, apsilankiusių pas Jus, dėmesį tikrai atkreipsite.
  •    Antrasis variantas – pėdutės Jūsų namuose. Šiai interjero detalei prireiks kiek daugiau priemonių bei gamyba bus šiek tiek ilgesnė. Tačiau ir taip nesugaišite ilgo laikotarpio. Reikalingi daiktai : karšti klijai, kaspinėlis (tinka storas lininis siūlas), akmenys, pagrindas (pavyzdžiui medinė ar geležinė kvadrato formos plokštelė). Susirinkę reikiamus elementus galite pradėti darbą. Plokštelėje padarykite dvi skilutes ir prie jų pritvirtinkite siūlą. Tuomet tokiu pat principu kaip ir puošiant kiemą susirinktus akmenis karštų klijų pagalba ant pagrindo suklijuokite akmenis. Štai ir viskas. Turite pasigaminę išskirtinį paveikslėlį, kuriuo galite papuošti valgomojo ar svetainės sienas.

Taip pat, vienas iš variantų yra sujungti dvi minėtąsias detales (lauko ir vidaus). Kaip tai padaryti? Labai paprastai, tiesiog namuose esančius kambarinių gėlių vazonus papuoškite pėdutėmis.

Be abejonės, yra ir kitų būdų, kaip pėdutes padaryti dar patrauklesnėmis. Vienas iš jų – padaryti tiek pėdučių ir tokio dydžio, kiek ir kokių šeimos narių yra.

Pavyzdžiui, jei gyvena du tėvai, vaikas ir šuo, tai būtent tokias pėdutes kieme ar ant sienos galite ir pasigaminti. 

foto

 Tad belieka palinkėti sėkmės ir kūrybiškumo puošiant namus bei savojo kiemo erdvę.

Reklama

1 thought on “Akmenų magija tiek kieme, tiek namuose”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *