Kartais ir paprastume gali slėptis originalumas

Turbūt ne kartą esate susimąstę, jog būtų itin šaunu būti išskirtinėmis asmenybėmis. Tačiau kaip ir daugelis susidūrėte su problema, jog nežinote, kaip tai pasiekti. Dažnai manoma, jog norint būti kitokiu nei visi, reikia daug laiko bei pastangų. O pasirodo galima rasti ir nesudėtingų būdų, kaip pasiekti norimą tikslą. Vienas iš jų – susikurti išskirtinį namų interjerą. Kaip tai padaryti? Ogi labai paprastai, pasitelkti fantaziją bei kūrybiškumą ir pasigaminti neįprastą vazonėlį.

Tad aptarkime priemones, kurių Jums prireiks:

Reklama
  • Skardinės;
  • Metalą pjaunančio pjūklelio;
  • Medinių skalbinių segtukų.

Kaip jau supratote, šis rankdarbis nei sudėtingas, nei reikalaujantis daug medžiagų. Iš to išeina, kad neprireiks ir daug lėšų. O jei jau turite visas reikiamas detales, galime pradėti kalbėti apie interjero detalės gaminimą. Pirmiausia paruoškime pagrindą, kuris bus skardinė. Ją reikėtų gerai nuplauti ir nulupti visas etiketes bei lipdukus. Tuomet pažiūrėkite, į kokį aukštį užsisega segtukai ir tą ribą pasižymėją ant skardinės pjūklelio pagalba tiesiai nupjaukite. Jei sunkiai suprantate, kokį aukštį reikia palikti, žvilgtelkite į nuotraukas ir iškart taps daug aiškiau. Tai atlikus liko paskutinioji ir turbūt pati lengviausioji užduotis – segtukų susegimas ant nupjautosios skardinės šonų. Štai ir viskas. Sveikiname pasigaminus originalų indeli, kuris gali būti tiek kaip indelis, į kurį įdėsite mažos gėlės vazonėlį (pavyzdžiui kaktuso) arba žvakutę. Tačiau pasirinkę antrąjį variantą neužmirškite, jog žvakės dega itin kaitria liepsna, kuri gali būti imli segtukams, tad prieš dedant į indelį patariama žvakutę įdėti į stiklinį indelį (kaip pavaizduota fotografijoje).

Tiems, kurie mano, jog šiai interjero detalei dar kiek trūksta originalumo, galite įsigyti įvairiaspalvių dažų ir jais padengti segtukų išorines sieneles. Tokiu būdu galėsite lengviau priderinti prie bendro namų ar kambario dizaino. Sėkmės darant šį paprastutį, bet išskirtinį rankdarbį!

Reklama

1 thought on “Kartais ir paprastume gali slėptis originalumas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *