Rankų antspaudai ant sienų

Kiekvienam žmogui smagu palikti savo žymę ir net nelabi svarbu kur…. vieni išdrožinėja savo inicialus ant suoliukų, kiti paišo ant sienų; turbūt sunkiai rasime žmogų kuris vaikystėje savo rankos delno nebūtų apibrėžęs pieštuku ant popieriaus lapo, o kaip smagu įspausti savo pėdas pajūrio smėlyje….

Mes siūlome jums alternatyvą, kuri suartins jus su draugais, papuoš ir praturtins atsiminimais jūsų namus,- tai rankų antspaudai ant sienos. Tai netik gražu ir originalu, bet ir puikus sienos dekoravimo būdas. Taip papuošti galite laiptinę, vaiko kambarį, o gal net svetainę.  Šiai idėjai įgyvendinti jums tereikia:

Reklama
  • vienspalvės sienos (tinka tiek tapetuotas tiek dažytas pagrindas)
  • dažų (tinka guašas ar kiti dažai kurie nėra kenksmingi rankų odai ir lengvai nusiplauna)

Jei jau nusprendėte kurią sieną dekoruosite  ir pasiruošėte dažus, jums tereikia linksmos, smagios artimųjų ar draugų kompanijos. Tada kiekvienas “paveikslo” kūrėjas mirko rankos delną į dažus ir įspaudžia antspaudą ant sienos. Būtinai įsitikinkite ar dažų masė tinkamos konsistencijos, ji turi būti maždaug grietinės tirštumo, labai svarbu, kad dažai nebūtų per skysti ir nevarvėtų. Patartina išbandyti uždėdant pirmą antspaudą ant paprasto popieriaus lapo. Jūs galite naudoti tiek vieno tiek kelių  spalvų dažus. Bet kokiu atveju, jūsų siena atrodys nepakartojamai.

Rankų antspaudų ant sienos greitai daugės, todėl, kad jų nesumaišyti siūlome užrašyti kieno tai rankos delnas, taip pat galite žymėti ir antspaudo datą.

Jei nenorite antspaudų ant sienos, tačiau ši idėja jums labai patiko, galite ją panaudoti vaiko gimtadienio šventei . Tiesiog nupirkite norimos spalvos didelio formato lapą, užrašykite pvz. “Mano 8-asis gimtadienis” . Vaikas lai deda savo rankos antspaudą į centrą, o visi susirinkę svečiai savo rankų antspaudus aplinkui ant lapo. Bus labai smagus užsiėmimas, o poto užkabinkite šį meno kūrinį vaiko kambaryje kaip plakatą ir jis tikrai ilgai dar džiugins jūsų mažylį ir primins smagią puotą!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *