Ar pagalvė gali tapti namų interjero detale?

Namų interjeras – tai erdvė, kurioje žmogus ar jų grupė gali išreikšti savo norus, kūrybiškumą bei fantaziją. Būtent čia galime elgtis taip, kaip tik norime. Vadinasi eksperimentavimas bei naujovių integravimas nėra svetimas namų komponentas. Jei mąstote būtent taip, siūlome į pagalbą pasitelkti pagalves, bei įprastą ar bent kiek pabodusį interjerą paversti kiek originalesniu.

Tad jei jau nusprendėte, kad ši idėja yra verta Jūsų dėmesio, būtų pats laikas aptarti priemones, kurių prireiks tikslui pasiekti. Tai būtų:

  • Pagalvė (gražiausiai atrodo vienspalvės, pastelinių spalvų; itin puikiai žiūrisi lininiu audiniu aptrauktos pagalvėlės);
  • Tušas ir plunksna (arba paprastas storesnį antgalį turintis rašiklis);
  • Kartonas, popierius ar plastikas trafaretui išpjauti;
  • Popieriui pjauti skirtas peiliukas;
  • Pieštukas.

Reklama

Jei jau turite visus reikiamus komponentus, galime aptarti ir atnaujintos interjero detalės gamybos procesą. Kadangi šį kartą siūlome pagalvę dekoruoti raidėmis bei iš jų sudėliotais žodžiais ar frazėmis, pirmiausia reikėtų pasigaminti trafaretą. Tad pasirinkę patinkamą šriftą, nukopijuokite raides pieštuko pagalba ant kartono, popieriaus ar plastiko, o tada jas išpjaukite. Vėliau pridėję trafaretą su išpjautomis raidėmis prie pagalvės rašikliu arba plunksna apvedžiokite pasirinktas raides. Siekdami originalumo galite iš jų sudėti įvairius žodžius ar formas. Tarkim puošiant miegamojo lovą, pagalvė galėtų būti aprašyta tokiais žodžiais kaip „Jos“, „Jo“ ar tiesiog „Myliu“.

Reklama

Tai atlikus, reikia šiek tiek palaukti kol tušas ar dažai išdžius ir darbas bus atliktas. Turėsite pasigaminę originalių pagalvių, panašių į kurias niekas nė su žiburiu neras parduotuvių prekystaliuose.

Žinoma, galite eiti ir paprastesniu keliu, tai yra – žodžius rašyti be trafareto iškart ant pagalvės, tačiau neužmirškite, jog ant skirtingų paviršių rašosi skirtingai, tad didėja galimybė sugadinti pagavę. Taip pat, svarbu paminėti, jog tokiu būdu išmargintos pagalvės labiau tinka ne miegojimui, o kaip interjero detalė, kuri namams suteiks išskirtinumo, o gal net ir jaukumo.

uzrasas ant pagalveliu

Reklama

Tad neapsiribokite tuo, ką siūlo parduotuvės, o improvizuokite ir papuoškite minkštasuolius bei fotelius savo rankų darbu interjero dekoro detalėmis. Sėkmės kūrybiniame procese!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *