Kalėdinių girliandų idėjos jūsų namams

Kalėdos į mūsų namus atneša ne tik šventišką nuotaiką ir sukviečia visą būrį klegančių draugų ir giminaičių, bet ir atgaivina mūsų namus. Kvepia imbieriniais sausainiais, įvairiausiomis spalvomis spindi ir žėri Kalėdų eglutė. O mes nejučia pradedame svajoti apie ateinančius metus arba prisimename tuos, kuriuos jau greit palydėsime.

Rodos pasikeičia ir visas namų stilius. Po truputį kabinamos kalėdinės dekoracijos, įvairios stalo puošmenos padeda mums pamiršti rūpesčius ir nuteikia šventiškai.

Smagu jeigu per šias Kalėdas rasite šiek tiek laiko ir pabandysite pasidaryti labai mielų Kalėdinių girliandų. Kalėdos ir girliandos yra tiesiog neatskiriamos. Juk jomis puošiami ir pagrindiniai Kalėdų simboliai ar atributai – eglutės. Girliandų būna įvairiausių, tačiau šiandien mes nesiūlysime pasidaryti šviečiančių ar dar kokių nors įmantrių girliandų. Tai bus mielos, namais kvepiančios girliandos, kurių gamyba ilgai netruks, tačiau neabejojame, kad liksite patenkinti rezultatais.

Paprastos ir mielos yra girliandos su briedžiais. Jums reikės: kartono, gražios virvelės (kuri tiktų šventinei nuotaikai), raudonų dažų ir teptuko arba klijų, karoliukų ar mažų sagučių bei žirklių. Patį briedį galite nupiešti patys arba susirasti trafaretą, jų tikrai gausite nusipirkti prekybos centruose ar rankdarbių parduotuvėse, o dar greičiau tai rasite interneto svetainėse. Tereikia paieškoti.
Darbas nėra sunkus. Iš kartono (rinktis galite bet kokį – tiek spalvotą, tiek paprastą rudą) iškirpkite briedžio formą, ant jo nosies galite užlašinkite raudonos ar kitos spalvos dažų arba priklijuokite karoliuką ar sagutę. Kai briedžio nosis išdžius, pakabinkite jį ant virvutės.

Reindeer-Garland-3

Ant virvutės pririškite visus savo briedžiukus ir kabinkite girliandą ant židinio, po lentyna ar kitoje, savo pasirinktoje vietoje.

Reklama

Reindeer-Garland-21
The Proper Pinwheel

Popierinių žvaigždučių girliandą taip pat nėra sunku pasidaryti. Verta daryti kelias girliandas iš karto, nes reikalingos priemonės yra panašios. Šiai girliandai reikės storesnio popieriaus ar kartono, storesnių siūlų ar virvelių, klijų. Iš įvairiaspalvio popieriaus iškirpkite žvaigždutės formas ir klijuokite prie virvutės. Taip sukursite savo kabančių žvaigždučių girliandas, kurios puikiai atrodys, pakabintos ant svetainės lempos ar ant lango virtuvėje, kur kepami kalėdiniai skanumynai.

popierine zvaigzdute

Reklama

Žvaigždute galite pasisiūti,

medziagine zvaigzdute

arba iškirpkite norimos formos, pilnavidures ar tuščiavidures žvaigždutes ir apvyniokite jas įvairiaspalviais siūlais.

siulais apvyniota zvaigzdute
The Advent star

Nuotraukoje žemiau matome po veidrodžiu kabančią girliandą, pagamintą iš pasiūtų nedidelių eglučių. Visos jos spalvotos ir atrodo išties nuostabiai. Kaip matote, naudojama graži virvelė. Jeigu turite siuvimo mašiną, tokias eglutes tikrai bus nesunku pasisiūti. Pasidarykite eglutės formą, jei medžiagą aplenksite iš abiejų pusių, siūti reikės tik vieną kraštą. Į eglutės vidų galite įdėti kamšalo, kad ji būtų pasipūtusi.

siutos eglutes

Reklama

Visas pasiūtas eglutes sukabinkite ant virvutės ir bus puiki girlianda Kalėdoms.

kabanciu egluciu girlianda

Gražios girliandos pasidaro iš džiovintų apelsinų griežinėlių bei pušies ar eglės šakelių. Kaip matote nuotraukoje žemiau, ant virvutės su karoliukais kabinamos šakelės ir veriami padžiovinti apelsino skridinėliai.

apelsinai sakeles konkoreziai girlianda

Apelsininė girlianda puikiausiai galima pakabinti ant lango.

apelsinu skilteles girlianda langas

Reklama

Suvėrus ant vilnonio siūlo, iš apelsino žievės išpjautas žvaigždutes, gausime originalią girliandą, kuri kukliai ir skoningai gali papuošti Jūsų namus.

zvaigzdutes apelsinu zieves

Naudokitės mūsų patarimais ir susikursite puikią Kalėdinę nuotaiką namuose.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *