Originalus dovanų pakavimas

Dovanų pakavimas yra nuo įvairiausių švenčių neatskiriamas dalykas. Kiekvienai šventei artėjant, vis sukame galvas, kaip gražiai supakuoti savo išrinktas dovanas – mylimiems žmonėms, draugams ar kolegoms. Dažniausias, paprasčiausias ir populiariausias dovanų supakavimo būdas, tai nusipirkus tam skirtą popierių paprašyti dovaną supakuoti dovanų pakavimo vietose arba pabandyti supakuoti patiems, tiesiog namie. Žinoma, dovanų popieriaus yra įvairiausių spalvų bei stilių, tad gražiai supakuoti nėra didelė problema. Tačiau galima pabandyti dovaną supakuoti kūrybingai, naudojant savo pasirinktas medžiagas ir įvairius, smulkaus dekoro elementus.

Kadangi, nemaža ir vis didėjanti pasaulio dalis linksta link natūralumo, paprastumo; arčiau gamtos ir jos teikiamų gėrybių, – dažnai dovanos pakuojamos ganėtinai paprastai. Tai – kaip nauja dovanų pakavimo mada. Tokios dovanos atrodo mielos, šiltos, paprastos ir labai jaukios. Tai atrodo labai nuoširdu ir romantiška. Žinoma, puiku yra tai, jei žmogus viską padaro pats, tai dar labiau žavi.

Taigi, tokiam dovanų pakavimui dažnai naudojamas paprasčiausias rudas popierius. Dažnai tokio popieriaus didesniais kiekiais galima nusipirkti dailės prekių parduotuvėse, ten jis parduodamas ritiniuose. Na, o jeigu tokios parduotuvės arti jūsų namų nėra, galite rinktis ir paprasčiausią vyniojamą popierių. Taip pat naudojamos lininės ar drobinės virvelės, juostelės.

Jeigu norite kaspinėlio ir dovaną perrišti kaip nuotraukoje žemiau, pasiruoškite daugiau drobės, lino ar maišinės medžiagos, kad užtektų visai juostai.

Reklama

maisine medziaga juostele

Na, o jeigu norite kuklesnio, romantiškesnio dovanos vaizdo, tuomet naudokite smulkias virveles. Jas taip pat perriškite aplink dovanos dėžutę ir viršuje suriškite mažą kaspinėlį. Taškelius, esančius ant popieriaus, galite nupiešti baltais dažais, kai jau supakuosite dovaną.

dezutes perristos virvute

Artėjant Kalėdoms, tokį patį ar panašų popierių galima naudoti ir laukiamiausios metų šventės dovanoms pakuoti. Tai atrodo išties įspūdingai, nors sukurti tokį dovanos įpakavimą labai paprasta. Pirmiausia dovana supakuojama rudu popieriumi, paskui perrišama balta tampoma guma, kuri yra parduodama metrais siuvimo prekių parduotuvėje. Galiausiai prie gumos ir dovanos dėžutės priekinės dalies priklijuojama graži didelė snaigė.

dezute perrista snaige

Reklama

Galite klijuoti ir kitas jums patinkančias žiemos ar kalėdines dekoracijas. Ant tokių dovanų dėžučių galima klijuoti ir įvairiausius konkorėžius, žvaigdždutes, gėlytes, netgi eglutės ar pušies šakeles.

2fbc7749efc33629d869c298a78be37b

Naudojant tokį paprasčiausią rudą popierių, pakuoti dovanas yra išties miela ir smagu. Dar vienas būdas, kurį galite išbandyti, tai žaidimas su dovanų kaspinais. Juos galite kaitalioti, visaip įmantriai rišti,

2a1b1667da29663dfb0d4f2d666c44dd

taip pat naudoti pirktinį dovanų popierių ir priklijuoti jį kai kuriose dovanos dėžutės vietose; perrišti kampuose, per vidurį ir pan. Tai suteiks įdomumo, žaismingumo.

dezutes perristos juostele

Reklama

Na o jeigu visgi norite dovanas įpakuoti į dovanų popierių, galite pirkti vienos spalvos, tik skirtingų atspalvių ar raštų popierių. Taip pat naudoti skirtingas, bet tarpusavyje derančias juosteles.

fc73b4fe4290e47b706f0d472280a8c8

Žaiskite spalvomis, dekoru ir puikiai supakuosite savo dovanas. Ir pats dovanos įpakavimas taps meno kūriniu!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *