Jaukus ir šiltas namo interjeras Ispanijoje

Šiandienos virtualios kelionės po namus maršrutas mus atvedė į puikius namus Kantabrijos srityje, Ispanijoje. Apgriuvęs senas svirnas buvo rekonstruotas ir tapo jaukiais namais.

Interjero detalių pagalba sukuriama rami ir džiugi nuotaika namuose.  Kambarių erdvės neužsidaro sienomis, lubomis ar grindimis, bet pro erdvius langus prasitęsia į eksterjerą, į lauko aplinką, stebinančią puikiais vaizdais. Sienų ir baldų užtiesalų bei gobelenų baltumoje išryškėja pušinių balkių lubose natūra. Paprastų ir natūralių apdailos bei dekoro medžiagų fone puikiai atsiskleidžia restauruoti, antikvariniai ir šiuolaikiniai baldai.

svetaine medines sijos baldai

Grakščių formų kėdės savo formomis ir tamsia medienos spalva sujungia grubių formų sijas lubose ir šviesesnės spalvos grindų lentas. Turbūt tai ir yra šio interjero esmė – sukurti tobulą nuotaiką, skoningai sumaišant kaimiško stiliaus detales su įmantresnėmis dekoratyviomis detalėmis.

sofa kede langas svetaineje

Natūralios drobės pagalvėlės tampa puikiais akcentais svetainės interjere, ir pro didelius langus turbūt galima matyti rytais tekančią ir vakarais besileidžiančią saulę.

Reklama

svetaines baldai, valgomojo stalas

Reklama

Medinės durys, sijos, šviesūs baldai pražysta gėlių žiedais ant kavos staliuko ir valgomojo stalo, kurie susilieja bei ištirpsta lauko mėlyje, geltonume ir žalumoje už lango.

medines durys sijos valgomojo stalas

Kiek medinių detalių formų bei spalvų, ir vistiek tai atrodo tobula.

atviros valgomojo durys lauko terasa

Kokia tai ypatinga nuotaika dvelkia kiekvienas namo kampelis. Kiekviena detalė įneša savo indėlį, sukuriant elegantišką ir natūralią vidaus erdvių atmosferą. Ir kiekviena iš jų, neužlaiko bei leidžia išeiti į terasą, kiemą ir “prarasti savo fizinio kūno ribas” šiame atpalaiduojančiame kraštovaizdyje.

vaizdas laukai valgomojo stalas

Reklama

Netikėtai užklystame į baltą virtuvės kampelį,

baltas stalas virtuve

ir pati virtuvė baltomis plytomis ant sienos jau primena vėsiai santūrius skandinaviškus interjerus.

baltos plyteles sienos virtuveje

Ir turbūt vos ne kiekvienas pietietiškas interjeras sutviska savo turkio spalvos detalėmis – kad ir antklode ant miegamojo lovos.

miegamojo lova patalyne sijos lubos

Reklama

Baltai dažytos lubų sijos ir lentos miegamąjame – šiek tiek lengvumo ir vėsos.

kede spintele lova kilimas miegamasis

Prieškambaryje skrybelių ir krepšių kolekcija. Visi langai ir durys svetingai atviri.

prieskambaris mediniai baldai

Šiek tiek šešėlį meta vijokliniai augalai apsiviję ant stogelio virš pagrindinių įėjimo durų.

namo plytu fasadas

Reklama

El Mueble

Iki sekančios kelionės!

Reklama

1 thought on “Jaukus ir šiltas namo interjeras Ispanijoje”

  1. baldai vilniuje

    Tobulas interjeras, labai subtilus ir skoningas. Tikrai galima pasisemti daug idėjų, norint sukurti savo namų interjerą. Aš atradau nemažai detalių, ką būtinai panaudosiu, kuriant namų įvaizdį ir jaukumą.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *