Skanios Kalėdinės girliandos?

Šv. Kalėdos – ateina kiekvienais metais į mūsų namus…  Tas stebuklingas šventės laukimas įsuka daugelį žmonių į tokį Šv. Kalėdų laukimo verpetą, kai bėgam, renkam dovanas, puošiam Kalėdinę eglutę ir norim, kad mūsų namuose būtų labai jauku ir gerą. Dažniausiai ištraukiam praitų metų kalėdinių papuošimų dėžę ir stengiamės papuošti namus kažkaip ypatingai, naujai.

Jei neturim Kalėdinės eglutės puošiam nors eglės ar pušies šakelę, užkabiname keletą žaisliukų, pastatome žvakutę ir džiaugiamės  tomis mažomis interjero detalėmis, kurios sukuria šventinę nuotaiką.

Reklama

Bet ar nepabodo kiekvienais metais kabinti tuos pačius žaisliukus? Tvirtinti tas pačias girliandas? Nauji papuošimai brangūs…. turime jums šaunią ir praktišką idėją, kuri jūsų namus atnaujis ir suteiks nepakartojamo išskirtinumo švenčių metu.

Jūs galite papuošti savo namus imbieriniais sausainiais…. ar įsivaizduojate koks nuostabus bus namuose kvapas ? Kokios gardžiai kvepiančios ir skanios gali būti Kalėdinės jūsų gamybos girliandos. Dekoruotus sausainukus jums tereikės perverti virvute.

Sausainukai puikiai derės ir kaip stalo puošybos elementas. Galite iškepti eglutės formos imbierinių sausainių ir įdėti kiekvienam svečiui į lėkštutę. Tai gali pasitarnauti ir vietoje svečių kortelių, jei ant sausainukų užrašysite svečio vardą.

Taip išpuošti namai netik džiugins, tačiau svečiams atskleis ir jūsų kulinarinius sugebėjimus. Pabandyti  tikrai verta!!!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *