Atvirukas – būdas parodyti savo išradingumą!

Žingsnelis po žingsnelio laiko iki gražiausių metų švenčių lieka vis mažiau ir mažiau. Tad laisvu laiku galite pradėti mąstyti apie įvairiausius būdus parodyti savo dėmesį bei svarbą artimiausiams ir brangiausiams žmonėms. Tad norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, jog vienas iš būdų – rankų darbo atvirukų gamyba.Ar kada teko daryti ką nors panašaus? Tikriausiai, kad taip. Tačiau dabar išbandykime šiek tiek neįprastą metodą ir savomis rankomis sukurkime nediduką stebuklą.

Šį kartą siūlome pasigaminti Kalėdinių arba Naujiesiems metams skirtų atvirukų. Tad pradėkime nuo priemonių, kurių jums prireiks:

1.       Kartono (spalvą galite pasirinkti laisvai, pagal savo norą);

2.       Žirklių;

Reklama

3.       Sagų (tinka įvairiausių formų ir spalvų);

4.       Medžiagos, galite naudoti nebenešiojamus drabužius bei nėrinius. Itin tinkamas yra šilkas;

5.       Medžiaginių kaspinėlių;

6.       Klijų.

Jei jau turite visus reikiamus komponentus, vertėtų prakalbti ir apie gamybos procesą. Kaip jau tikriausiai supratote – kartonas bus atviruko pagrindas. Jis gali būti horizontalios ar vertikalios formos. Taip pat gali būti vienpusis arba dvipusis. Neužmirškite, jog banguoti dvipusio atviruko kraštai suteikia itin nuostabaus žavesio. Turėdami pagrindą galite pasitelkti fantaziją ir iš medžiagos iškirpę įvairiausias formas komponuoti išorinę atviruko pusę. Pavyzdžiui: eglutės, snaigės, sniego seniai ir panašios su žiema susijusios figūros tiesiog puikiai tinka. Nėrinukų pagalba suteiksite figūroms išskirtinumo. Viską tvirtinkite ant atviruko pagrindo klijų pagalba. Dabar mąstote, kam reikalingos sagos? Jos puikiausiai gali imituoti krentanti sniegą (jei yra mažos ir baltos), jei kitokių spalvų ir formų – naudokite kaip pagalbinę priemonę kuriant įvairias žiemiškas formas. Paskutinis žingsnelis – kaspinėlio priklijavimas, kuris itin tinka prie eglutės.

Kaip jau supratote, visa esmė yra parodyti savo originalumą derinant įvairias kasdien matomas priemones! Jei vis gi sunku sugalvoti ką nors originalaus, pasisemti idėjų galite apžvelgę pridėtas nuotraukas. Sėkmes kuriant!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *