Prisiminimais papuošta Kalėdinė eglutė

Artėja Šv. Kalėdos, su savimi atsinešdamos visus savo šventinius ir rutininius atributus. Turbūt kiekvienam iš mūsų Kalėdos reiškia vis kitą dalyką, paliečia mus skirtingai būdais, bei suvirpina vis kitą mūsų sielos stygą. Vieniems tai proga parodyti tikrą ar tik paviršutinišką meilę, kitiems proga apdovanoti dovanėlėmis ir dovanomis savo artimuosius ir draugus. Kitiems tai Xmas, ir parduotuvės pilnos dosnių pirkėjų. Kai kurie iš jų visus metus taupė pinigus, kad išleistų juos Kalėdinėms dovanoms, kitus tai finansiškai nelabai varžantis būdas, išleisti susikaupusius pinigus. Kitiems tai gera proga ir tinkamas metas geresniems ir įvairesniems pasilinksminimams.

Dar kitiems, tai proga parodyti savo originalumą ir išradingumą. Paprastai Kalėdinės eglutės yra tūrinės formos. Kartais tampančios eglės ar pušies šakele, papuošta žaisliukais ir pakabinta ant sienos. Bet vistiek eglutės šakos, šakelės, spygliai išlaiko savo erdvinius iškilumus ir formas. Nuotraukose žemiau mūsų eglutė plokštuminė, be šakų ir šakelių, netgi be dirbtinių plastmasinių spyglių. Tačiau nesunku atspėti, kad tai Kalėdinė eglutė. Gražių dalykėlių, smulkmenėlių, nuotraukų ir paveiksliukų, gražių prisiminimų eglutė ant sienos. Turbūt kiekvienas namuose galime atrasti stalčiuose ir spintose besimėtančių, gražių ir mielų daiktelių, nuotraukų rėmelių, sagių, segtukų – visa tai gali papuošti mūsų eglutę, ar tapti eglutės šakomis ir spygliais. Ir kiekviena smulkmenėlė, kabanti ant eglutės turės savo istoriją.

Reklama

kaledu eglute paveiksliukai nuotraukos

Iš tiesų Kalėdos ir yra prisiminimų ir apmąstymų, kas nuveikta per praėjusius metus, ar aprėpiant kiek gilesnę praeitį, metas. 

kaledu eglute paveiksliukai nuotraukos smulkmenos

Ir pasiruošimo sekantiems, Naujiems metams laikas. Lai atsispindi tai mūsų Kalėdinėse eglutėse!     

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *