Pienių žiedai iš geltonų, žalių siūlų

Šio rankdarbio neradome pavasarį, bet jei jau radome spalvoms rudenėjant, tai pratęskime pavasario ir vasaros nuotaikas puikiomis, žalių ir geltonų siūlų pienėmis. Nuotraukoje matome, kad buvo atrastas gražus, žalių ir geltonų siūlų derinys, kuris atrodo taip natūraliai. Turbūt tai nebus labai sudėtinga padaryti, paieškojus siūlų dėžutėse namuose ar parduotuvių lentynose. Galima pasidaryti visą pienių puokštę ir dirbtines gėles panaudoti namų dekoravimui ar pasigaminti atskiras gėlytes, kurias galima panaudoti ornamento dalimi didesniame projekte. Ko reikėtų, kad galėtume užsiauginti geltonuojančių pienių namuose?

Štai reikalingos medžiagos ir priemonės:

Reklama

žali ir geltoni vilnoniai siūlai,
adata ir plonesnis siūlas,
rėmelis, panašus kaip nuotraukoje, ant kurio galima būtų apvynioti siūlus,
klijai,
viela gėlės stiebeliui,
peilis ir žirklės.

Apvyniokime geltonus siūlus ant rėmelio, per vidurinę dalį perverkime plonesniu siūleliu ir ant šios dalies užtepkime klijų. Po to apvyniokime geltonais siūlais klijais išteptą ir siūleliu pervertą dalį. Leiskime išdžiūti klijams ir perkirpkime apvyniotą dalį pusiau. Gausime du žiedelius, kurių žiedų kilpeles reikia perkirpti, kad gautume du, panašius į pienės žiedelius. Iš žalių siūlų padarome dirbtinės gėlės sijonėlį, kurį užapvaliname, kaip parodyta nuotraukoje. Žiedą pasodiname ant žaliais siūlais apvynioto kotelio, ir žydinti pienė pasiruošusi puošti Jūsų namus.

siulai gele

Panašiu principu, panaudojus kitų spalvų siūlus, galima sukurti ir kitas gėles arba, panaudojus savo mėgstamus spalvas, sukurti violetines, rausvas ar melsvas pienes. Pabūkime “laukinių gėlių selekcininkais” (naujų veislių kūrėjais) ir sukurkime gėles, kuriomis galėsime papuošti savo namus pagal savo stilių.

iCreativeIdeas

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *