Medžiaginės gėlės gali tapti namų puošmena

Gyvos gėlės yra lyg mūsų gyvenimo dalis. Jos puošia mūsų sodus, daržus, kiemus bei stebina įvairiausių švenčių progomis. Esame pratę, ištisus metus bent keletą kartų per sezoną ant mūsų stalo puikuojasi viena kita gėlelė. Tačiau šį kartą norime pasiūlyti į šias gražuole žvilgtelti kiek kitu kampu. Neįsivaizduojate kaip? Pasitelkite fantaziją ir įsivaizduokite rankų darbo medžiagines gėles, kurios puošia Jūsų namų erdves. Jei manote, jog ši idėja  bent kiek derėtų prie namų dizaino, pamąstykite, gal vertėtų pabandyti jų pasigaminti.

Gamybos procesas yra nesudėtingas, tad su juo susidoroti ir tikslą pasiekti turėtų gebėti beveik kiekvienas. Tad aptarkime priemones, kurių prireiks norint pasigaminti medžiaginių gėlelių:

Reklama
  • Žirklės;
  • Medžiaga (spalvą bei raštą galite rinktis visiškai laisvai; medžiaga turėtų būti šiek tiek storesnė);
  • Virvelė arba kaspinėlis (ant jo kabinsite pagamintąją gėlytę);
  • Karšti klijai;
  • Maža popierinė lemputė (jų galite rasti daugelyje namų apyvokos parduotuvėse, šviestuvų skyriuje). Kad lengviau įsivaizduotumėte, kaip ji atrodo, žvilgtelkite į nuotrauką.

Jei jau turite visas priemones, galite pradėti gaminti medžiagines gėleles. Visų pirmą iš pasirinktos medžiagos reikia iškirpti maždaug dešimt vienodo dydžio apskritimų.

Tai bus Jūsų gėlės žiedlapiai. Imkite kiekvieną lapelį ir perlenkite jį pusiau, tuomet patepkite klijų tiek, kad laikytųsi ir dar kartą perlenkite bei vėl patepkite klijų.

Taip pasiruošę visus gėlės žiedlapius suklijuokite juos ant popierinės lemputės paviršiaus bei šiek tiek praskleiskite (papurenkite lapelius).

Darbas beveik baigtas. Paskutinis žingsnelis – pritvirtinti juostelę, už kurios gėlelę pakabinsite. Štai ir viskas.

Tai išties paprastas bei didelių gabumų nereikalaujantis rankdarbis, kuris gali paįvairinti Jūsų kambario dizainą bei paversti jį kiek jaukesniu ir šiltesniu. Jei nesugalvojate, kur šias grožybes pakabinti, galime padėti. Yra du variantai. Pirmasis – gėlelėmis papuošti šviestuvus. O antrasis – į vazą pasimerkti medžio ar krūmo šakelių ir ant jų pakabinti pagamintų medžiaginių gėlelių.

Reklama

5 thoughts on “Medžiaginės gėlės gali tapti namų puošmena”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *