Vaiko gimtadienis – iššūkis tėvų fantazijai

Turbūt daugelis tėvų, kurie augina ar kažkada augino mažus vaikus yra susidūrę su problema, kuomet artėja vaikučio gimtadienis bei norisi jį padaryti nepamirštamu, tačiau nėra fantazijos ar minčių, kaip jį tokiu padaryti. Laikui bėgant vaikams atsibosta didžiuliai tortai, saldainiai bei įvairiausių pločių bei ilgių žvakutės. Tad siūlome vienu iš gimtadienio akcentų pasirinkti visiems gerai žinomus bei pažįstamus balionus. Be abejonės, jie yra taip pat neatsiejama gimtadienio dalis kaip ir tortas, tačiau šią priemonę tinkamai ir originaliai panaudoję galime pasiekti išties nuostabių rezultatų.

Nuo ko pradėti, jei nusprendėte sužavėti balionų pagalba? Pirmiausia reikia pasirinkti vieną iš dviejų būdų: arba didelis kiekis, arba neįprastos figūros.

Reklama

Pasirinkus pirmąjį Jums prireiks labai didelio kiekio balionų. O svarbiausia tai, jog nėra didelio skirtumo, kokie jie bus – ar margi, ar vienspalviai, ar didelio skersmens, ar kiek mažesnio. Visos staigmenos esmė yra pripildyti pilną vaiko kambarį balionais. Ryte galite užeiti bei gražiai pasveikinti (kaip ir kiekvienais metais) bei nuvesti vaiką į darželį ar mokyklą. O iki jo grįžimo užsiimti balionų pūtimu. Nuostabu, jei vaikas turi savo kambarį. Tada jo erdvę galite pripildyti kelių šimtų balionų kiekiu, tuomet kambarys bus tiesiog prikimštas balionų beveik iki pat lubų. Vėliau, pasibaigus mokyklos/darželio laikui parsiveskite vaiką ir niekuo neužsiminkite. Neužmirškite netoli turėti fotoaparatą arba filmavimo kamerą ir įamžinkite atžalos įspūdžius bei reakciją!  Galime beveik šimtu procentų garantuoti, jog sužavėtas liks kiekvienas. O juo labiau, kad taip galima nustebinti ne tik vaiką, bet ir paauglį ar suaugusį žmogų.

Kita mintis – neįprastos balionų figūros. Turbūt pastebėjote, kad dauguma iš mūsų tiesiog primėto balionų arba paduoda juos surišę į vieną ryšulį. Pabandykite padaryti kažką kūrybingesnio. Tai gali būti šuniukas, pagamintas iš ilgųjų balionų tipo, gėlytė, padaryta iš maždaug šešių ar septynių paprastų ir ne itin didelio skersmens balionų ar zodiako figūra. Visi minėtieji rankdarbiai nėra labai sunkiai padaromi, tačiau be žinių bus kiek sunku susidoroti. Tad neužmirškite pasinaudoti tokiomis informavimo priemonėmis kaip www.Youtube.com  ar www.Google.com . Žinoma, jau padarytas figūras galite įsigyti balionų parduotuvėse, tačiau daug geresnė reakcija bus, jei jubiliatas žinos, jog tai padarėte savomis rankomis.

Balionai yra įprasta gimtadienio dalis, tačiau pažvelgę kiek kūrybiškiau jų pagalba galime sukurti nuostabią nuotaiką bei neišdildomų įspūdžių. Būtent ši priemonė gali padaryti Jūsų vaiko gimtadienį neišdildoma švente !

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *