Popierinės gėlės gali puošti namus visus metus

Turbūt ir taip pastebėjote, kad gyvos gėlės turi tiek savų pliusų, tiek savų minusų. Iš pirmo žvilgsnio jos tiesiog kerinčios ir žavinčios, tačiau pagalvojus kiek ilgiau visgi nesunkiai pamatomas ir pagrindinis jų minusas – laikinumas. Tad vienas iš būdų, kaip išspręsti šią problemą, yra pasigaminti dirbtinų gėlelių, kurios žydėtų visus metus.

Taip, teisingai supratote, šį kartą aptarsime, kaip savomis rankomis pasigaminti vieną iš rankdarbių, kuriais galite papuošti namus. Jei jau nusprendėte, kad galite skirti bent šiek tiek laiko skirti namų interjerui ir bendros erdvės jaukumo kūrimui, aptarkime priemonių sąrašą, kuris bus reikalingas norint pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Reklama

 • Tampomas popierius (tokios spalvos, kokią pasirinksite, bus ir žiedo spalva);
 • Vazonėlis;
 • Džiovintos samanos ( jų galite įsigyti parduotuvėje arba išsidžiovinti saulutėje);
 • Kaspinas;
 • Pagaliukas;
 • Teptukas;
 • Balti dažai;
 • Klijai (tinka tiek sausi, tiek šlapi ar net karšti klijai);
 • Kempinė (kuri sušlapinama ir į ją įsmeigiamos gyvos gėlės; pavaizduota nuotraukose).

Kadangi jau susipažinome su priemonių sąrašu, galime aptarti ir gamybos procesą. Kurį reikėtų suskirstyti į tris dalis: žiedo, kotelio ir indelio gamyba.

 1. Pradėkime nuo lengviausiojo – tai yra kotelio dekoro. Jam prireiks teptuko, pagaliuko ir dažų. Kaip jau turbūt ir supratote, pagaliuką reikia padengti dažais ir palikti nudžiūti.
 2. Kiek sudėtingesnis, bet ne itin daug laiko reikalaujantis darbas – vazonėlio paruošimas. Pirmiausia išpjaukite kempinės formą, kuri tilptų į vazonėlį ir įdėkite vidun. Tuomet įsmeikite jau paruoštą pagaliuką (kotelį) ir kempinę gražiai apdėkite samanomis.
 3. Ir galiausiai priėjome prie paskutiniosios užduoties – gėlės žiedo gaminimo. Susikarpykite daug (maždaug trisdešimt) vienodo ilgio (apie 1metro) tampomo popieriaus juostų ir susukite taip, kaip pavaizduota nuotraukose. Po to pagamintus žiedelius klijų pagalba pritvirtinkite prie skritulio formos kempinės. Tai atlikus lieka keli paskutiniai punktai, kuriuos atlikus gausite norimą vaizdą. Jums reikia dirbtinės gėlės žiedą (skritulį su žiedeliais) pasmeigti ant pagaliuko bei užrišti kaspiną. Štai ir viskas.

Norėdami šią kompoziciją paversti stulbinama interjero detale galite derinti gėlės žiedo spalvą prie tam tikrų kambario detalių (pavyzdžiui prie lovos, šviestuvo ar sienų spalvos). Beje, ši dirbtinė gėlelė gali būti ne tik Jūsų namų detalė, tačiau puikiai pasitarnauti ir kaip išskirtinė gėlė sveikinant gimimo dienos ar kitos šventės proga.

  7 comments for “Popierinės gėlės gali puošti namus visus metus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.