Pasigamink originalių vazonėlių pats

Kuo toliau, tuo labiau viskas vienodėja ir paprastėja. Žmonės vis dažniau renkasi paprasčiausią reikiamos prekės įsigijimo kelią – nusipirkimą. Šis bruožas vyrauja visose gyvenimo srityse. Ne išimtis ir namų interjeras. Turbūt ne kartą yra tekę girdėti skundų, jog parduotuvėse neberandama nieko išskirtinio ar bent kiek originalaus. Tačiau kodėl nepaėmus ir nepasidarius to „kažko“ savomis rankomis?

Vienas iš puikiausių ir ne itin sunkiai pagaminamų pavyzdžių – gėlės vazonėlis. Šį kartą siūlome ne išmesti, o dar kartą panaudoti įvairiausių produktų skardines. Tad aptarkime priemones, kurių Jums prireiks, norint tai padaryti:

Reklama
  • Skardinės;
  • Balti purškiami dažai;
  • Stora medžiaga (norimos spalvos; ja bus padengtas būsimojo vazonėlio paviršius);
  • Laikraštis;
  • Stiprios fiksacijos klijai (gali būti ir karšti).

Jei jau turite visas reikiamas priemones, galite pradėti skardinės dekoravimą. Pirmiausia nulupkite visas etiketes ir nuplaukite užsilikusius klijus. Tuomet pasitieskite laikraštį ir skardinės viršų nupurkškite įsigytais dažais. Laukdami, kol nudžius, galite išsikirpti skardinės etiketės dydžio medžiagos gabalėlį. O vėliau apsukite skardinę medžiaga ir patepę kraštus klijais pritvirtinkite prie sienelės. Iš esmės vazonėlis baigtas. Tačiau galite dar šiek tiek padirbėti, jei pasirinkote vienspalvį audinį. Tokiu atveju susiraskite keletą smeigtukų ir pritvirtinkite lapelį su gražiu šriftu užrašytais žodžiais. Tuomet darbas iš esmės bus baigtas.

Vienaip ar kitaip, neužmirškite, kad šis naujasis Jūsų vazonėlis turi ir vieną minusą – jame nėra skylutės, per kurią galėtų išbėgti vandens perteklius. Tad jis labiau tinkamas kaktusams ar kitoms, mažai vandens reikalaujančioms, gėlėms.

Šis rankdarbis gali tapti ne tik vazonėliu, kuriame pasodinsite pasirinktą gėlę, bet tuo pačiu jį galite paversti ir interjero detale. Pavyzdžiui į keletą skirtingo aukščio skardinių pasodinkite augalus, o į vieną sudėkite rašiklius ir pieštukus. Tai taps nepamainomu akcentu rašomojo stalo kampe.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *