Vyno mėgėjų stalas

Stalas – tai vienas pagrindinių baldų, kurį nesunkiai rasime tiek namuose, tiek darbuose, tiek lauko erdvėse. Turbūt pastebėjote, jog jų būna itin įvairių: plastikinių, stiklinių, medinių, ovalių, kvadratinių, senovinių ar net itin modernių. Dažniausiai žmonės šį baldą renkasi taikydami jį prie bendro kambario dizaino. Tačiau šį karta siūlome dėmesį atkreipti ne į interjerą, o į savo pomėgius bei būtent prie jų priderinti būsimą stalą.

Reklama

Aptarkime vieną iš šių laikų pavyzdžių. Kad ir žmonės, kurie mėgsta ramiai pasėdėti, atsipalaiduoti ir pagurkšnoti vyno. Būtent jiems turime tiesiog nuostabų pasiūlymą. Koks jis? Ogi pasigaminti stalą iš vyno kamščių. Iš pradžių gali skambėti juokingai, tačiau pažvelgus į jau padarytą stalą – originalumo ir išskirtinumo įspūdis garantuotas!

Tad aptarkime priemones, kurių Jums prireiks, norint ir savo namus paįvairinti šitokio tipo staleliu:

  • Vyno kamščiai (jų reikės daug, tad galite kolekcionuoti patys bei paprašyti draugų pagalbos);
  • Karšti klijai;
  • Medžio plokštė;
  • Stalo kojos.

Jei jau įsigijote visas reikiamas priemones, galime aptarti ir gamybos procesą. Jis nėra itin sudėtingas, tad pradėję darbą tikrai turėtumėte pasiekti norėtą rezultatą. Visų pirma – iš medžio plokštės išsipjaukite norimos formos stalo pagrindą ir prie jo pritvirtinkite kojas. Tai galite padaryti varžtų bei atsuktuvo arba vinių ir plaktuko pagalba. O po šio darbo lieka įdomesnioji (pagrindinė) užduotis. Reikės pritvirtinti vyno kamščius. Turite du pasirinkimus: pirmasis – juos priklijuoti horizontaliai, antrasis – klijuoti vertikaliai. Patariama būdą rinktis atsižvelgiant į turimą kamščių kiekį. Jei jų daug – klijuokite vertikaliai, o jei turite mažiau – horizontaliai. Be abejonės, galite pasitelkti savo fantaziją ir iš vyno kamščių padaryti tam tikrus raštus arba formas. Tokiu atveju gautas rezultatas bus dar originalesnis. Po šio darbo – stalas jau pagamintas. Štai ir viskas!

Norint, kad gautasis stalas būtų lygesnis, galite pasirūpinti tokios pat formos stiklu ir jį uždėti ant pagamintojo stalo paviršiaus. Vienaip ar kitaip, yra išties puiku, kai tam tikrus daiktus (šiuo atveju mėgiamo vyno kamščius) galime panaudoti antrą kartą bei pasigaminti nepakeičiamą ir išskirtinę namų interjero detalę.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *