Rudens spalvos, puošiančios mūsų namus

Vasara, ruduo, žiema, pavasaris, kiekvienas metų laikas yra vis kitoks. Vienas yra baltas lyg sniegas, kitas – žydintis lyg neužmirštuolės žiedai, trečias – akinančiai karštas, dar vienas turtingas vaisias, daržovėmis ir grybais. Pavasaris – prasiskleidžiančios gyvybės laikas. Vasara tos gyvybės puoselėjimo ir subrandinimo laikas. Pavasaris atsiveria spalvomis, vasara žydi spalvomis. Ruduo – gėrybių surinkimo ir pasiruošimo žiemai laikas. Vėlyvas ruduo – tai lyg paskutinis gyvybės atodūsis. Medžių lapai atsisveikina su šakomis, savo kaimynais lapeliais ir krinta žemėn. Tai lyg gyvybės, visatos galių, ištrūkstančių iš materialios visatos, atsisveikinimas, paskui save paliekant nuostabių spalvų ir atspalvių lapus, vaisius ant medžių.. Ir vėl grįžtančių pavasarį – su naujomis mintimis, naujais žiedais, žaliais lapais ir vešliomis lapijomis. Panašu į gyvenimo ciklą, už kurio, jei akyliau pažiūrėtume, tik vienas pagrindinis dalykas – pavasarėja, rudenėja, pavasarėja..

Už lango ruduo. Išėję į kiemą, galime gėrėtis medžių lapais ir lapeliais, nusidažiusiais rudeninėmis spalvomis. Galime prisirinkti vieną už kitą gražesnių lapų ir pasipuošti namus. Savo geltoniu ir raudoniu lyg ugnimi žaižaruojantys lapai, tai lyg rudeniniai žiedai.

rudeniniai lapai stiklainyje

Į namus kviečiant rudenines nuotaikas, spalvingi lapai, šakelės, riešutai gali tapti puikiais mūsų pagalbininkais.

Reklama

rudeninės šakelės, žvakės

Namus papuošti gali gilės, konkorėžiai, riešutai supilti į įvairiausių dydžių prmatomo stiklo indelius. Sausi gėlių žiedai primins praėjusios vasaros dienas.

riešutai stiklinėje, sausas žiedas

Reklama

Puokštė, atspindinti visą rudens žavesį, papuoš ir padės sukurti šiltą aplinką prie stalo.

rudeninė puokste ant stalo

Minimalus ir paprastas pasiūlymas – gilės ir nedidelė žvakelė stiklinėje.

giles, žvakute stiklineje

Vaisių lėkštę papuoš įvairių spalvų rudeniniai lapai, šlamantys visa šio metų laiko magija.

lapai vaisiu inde, kriauses

Reklama

Guia para decorar

Reklama

3 thoughts on “Rudens spalvos, puošiančios mūsų namus”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *