Akutėmis dekoruota pagalvėlė

Kažin ar galima išlikti apsnūdus, prieš savo akis išvydus šią pagalvėlę? Ji žiūri taip plačiai atmerktomis akimis, kad nori nenori pasitrini savąsias – ar aš gerai matau, ar aš iš tiesų jau pabudau, ar aš gyvenu?

Būtų naudinga atmerktomis akutėmis dekoruotą pagalvėlę išvysti ryte pabudus. Galbūt tai veiktų net geriau negu rytinis kavos ar arbatos puodukas. Op ir “wide open” – plačiai atmerktos!

eyecushioncover_akys-dekoruota-pagalvele-gele

Reklama

Priemonės dekoruoti pagalvėlę labai paprastos. Kartoninis tualetinio popieriaus ritinėlis – sulenktas šiek tiek – jau įsivizduojate – ir pamerkus į medžiagos dažus štampuojame akutes ant pagalvės užvalkalo (nepamirškite į vidų įdėti kartono lapą ar ką tai panašaus, kad dažai nepersigertų į kitą užvalkalo pusę). Blakstienas galima dėlioti su į dažus pamirkytu kartono gabalėliu ar dar kokiu tai po ranka pasitaikiusiu panašiu daikteliu. Akių vyzdžius sukurti galite apvaliu strypeliu, lazdele, trafaretu ar teptuku iš rankos.

Tai gali būti monochrominė paletė – juoda, balta. Galima paeksperimentuoti su įvairiaspalvėmis akutėmis arba apsižvalgykite savo erdvėje aplink – kokios spalvos trūksta kambaryje? Raudonos, žalios, rudos, mėlynos?

eyecushioncover_akys-dekoruota-pagalvele

Padėkite dekoruotą pagalvę ant sofos, lovos ar kėdės ir galite pasidžiaugti savo darbu.

MAKE AND TELL

 

Reklama

1 thought on “Akutėmis dekoruota pagalvėlė”

  1. viengulės

    Tokios dekoruotos pagalvėlės puikiai tinka virtuvėje ir miegamyje.Viskas priklauso nuo jūsų namų interjero.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *