Piešiniais dekoruotos pagalvėlės

Pagalvėlės visada reikalingos, jos ne tik puošia mūsų namų interjerą, bet ir suteikia jaukumo, patogumo mums ir mūsų svečiams. Dažnai jų turime užtektinai, tačiau gražių ir originalių pagalvėlių retai būna gana. Labai smagu, kai pagalvėles galime pasisiūti ir dekoruoti patys, o ne pirkti iš prekybos centrų, kur dauguma yra panašios, ir tikrai ne vienetinės. Pagalvę pasisiūti nėra sudėtinga, tereikia paprasčiausių siuvimo žinių ir praktikos. Tačiau šiuo atveju ne pats pagalvės siuvimas yra idėjos esmė, o pasiūtos pagalvėlės, tiksliau pagalvėlės užvalkalo dekoravimas.

Kad ir kaip keistai tai skamba, nereikia rinktis specialių dažų. Taip pat nereikia išskirtinės ar sunkiai surandamos medžiagos, kad galėtumėte ant jos piešti. Taigi, kaip jau suprantate, viskas iš ties paprasta ir lengva. Būtų puiku jeigu turėtumėte nestoros, baltos medžiagos, panašios į baltą paklodę iš patalynės komplekto. Ant tokios medžiagos piešti būtų patogiausia ir lengviausia, kadangi ji nebūtų per stora, o taip pat dažnai paklodės būna pasiūtos iš smulkios tekstūros medžiagos. Taigi, piešti ant tokių medžiagų, būtų labai patogu. Nesvarbu ar tai bus paklodė ar staltiesė, svarbu, kad išsirinktumėte tokią medžiagą, kuri pernelyg nepersišviestų (kad nesimatytų pagalvės vidaus), bet ir nebūtų per stora ar per grubi. Kuomet jau išsirinkote medžiagą, pagalvokite kokio dydžio pagalvėles kursite. Galbūt standartiško kvadrato formos visai nenorite, tuomet duokite laisvę savo fantazijai.

Reklama

Taip pat galite piešti ant jau gatavų pagalvės užvalkalų.

Kai jau susiradote medžiagą ar užvalkaliuką, imkitės kitų darbų. Kaip galvojate, kokie dažai naudojami – vandeniniai, akvarelė? Ne. Tai flomasteriais piešti piešiniai ir nupurkšti alkoholiu, kuris lengvai suliejo piešinių linijas.Taigi susikurti tokias žaismingas ir nuostabias pagalvėles reikalingi tik flomasteriai ir keliasdešimt gramų alkoholio, kurių pagalba ir yra sukuriamas ypatingas, “akvarelinis” piešinys ant medžiagos. Alkoholį galima purkšti ar užtepti teptuku ant medžiagos, tose vietose, kuriose norime dažus sulieti.

Naudokite derančias tarpusavyje spalvas, šviesesnes ar tamsesnes, kokios labiau tiktų Jūsų namuose ar kambaryje.
Kaip matote nuotraukoje, ant vienos iš pagalvėlių, parašytas angliškas žodis “love”. jeigu norite ką nors parašyti ar nupiešti piešinį ne ant visos pagalvės, o tik tam tikrose vietose, tuomet pieštuku galite neryškiai nusipiešti kontūrines linijas. Kai kursite piešinį, stenkitės neperžengti kontūro linijų.
Kai jau atlikote šį kūrybinį darbą ir piešinį sukūrėte, leiskite medžiagai ar užvalkalui išdžiūti. Kai medžiaga išdžius, pamatysite galutinį piešinio vaizdą. Imkite pagalvėlę ir apvilkite ją savo naujuoju užvalkalu.

pagalveles piesinys
yesmissy

Patiko ir norite nusipiešti dar keletą pagalvėlių?

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *