Mėlyna ir rausva spalvos virtuvėje

Kartais atrandi nuotrauką ir žinai, kad kažkas joje yra, kas tai kalba su tavimi, kokia tai žinutė slypi joje ar “už jos”. Tačiau kartais reikia laiko, kartais padėlioti iš vienos vietos į kitą, iš vienos svetainės į kitą. Tai virtuvės dizainas ar dekoras, kur nuotrauka labiau tiktų?

Galiausiai virtuvės interjero nuotrauka – su mėlynai violetiniais, kabančiais virš medinio stalo šviestuvais; su įvairiomis kėdėmis – mėlynomis, baltomis ir švelniai rausvos spalvos; masyviomis medinėmis sijomis, ant kurių laikosi medinės lubos; keliomis lentynomis ir indais ant jų – atsirado “Namų jaukumas” svetainėje. Priežastis? Spalvinė gama. Melsvi ir rausvi atspalviai labai jau priminė straipsnelį apie miegamąjį, kuriame buvo atliktas eksperimentas – Rausvas ar melsvas miegamasis?

Reklama

Lyg ir spalvų galinėjimas vyksta virtuvės interjere – melsvos ir rausvos. Labai neryški rausva, tik trikojė taburetė ir tai matosi tik jos dalis, bet rausvos spalvos buvimas subtiliai jaučiamas, lyg tyras, lengvas aromatas. O gal tai lyčių kova, juk mėlyna – berniukų, rausva – mergaičių spalva. Ar gali šios spalvos būti kartu? Greičiausiai taip. Tik gal ne stengdamosis viena kitą nugalėti, bet stengdamosis viena kitą sužavėti: viena giedrumu ir stiprumu, kita švelnumu ir lengvumu… na kaip gyvenime. Taip būna?

Taip ir norisi lyg uždangą, patraukti į dešinę nuotraukos kraštą, kad pamatytume daugiau virtuvės spalvų žaidimo. Gal būt tai noras pamatyti daugiau rausvos, purpurinės spalvos; daugiau moters, merginos.

virtuve melsva rausva dizainas

Kitchen Studio of Naples

Reklama

1 thought on “Mėlyna ir rausva spalvos virtuvėje”

  1. Nieko sau pasirodo ir tokių spalvų interjero virtuvė gali atrodyti visai stilingai ir net gi gražiai. Man patinka, viskas tarpusavyje puikiai dera tik vat ir man norėtusi šiek tiek daugiau pamatyti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *