Rausvas ar melsvas miegamasis?

Nuotraukose galime pamatyti dvi idėjas kambario dekorui. Rausvas miegamasis ir melsvas miegamasis. Kuris patinka labiau? Kurį norėtumėte turėti savo namuose?

Paprastai kompiuterio ekrane galima pamatyti kaip atrodytų kambarys, jeigu sienas nudažytume vienomis ar kitomis spalvomis, parinktume kitos spalvos užuolaidas, baldus. Žemiau nuotraukose galime pamatyti (nors taip pat kompiuterių ekranuose), kaip tai buvo atlikta realiuose kambariuose. Klausimas kas brangiau – ar dažyti tikras kambario sienas, rinkti ir dėlioti rausvas detales ir po to eksperimentuoti su melsvų spalvų sienomis, puošti miegamąjį melsvos spalvos detalėmis, ar visa tai daryti kompiuterio ekrane? Padaryti tikrai gyvybišką 3D kambario interjero paveiksliuką darbas, turbūt, reikalaujantis ne mažiau pastangų ir laiko, negu ir dekoruoti realų kambarį.

Stilistės Julia Green ir fotografės Armelle Habib dėka galime palyginti ir pasigrožėti  melsvu ir rausvu interjerais realiame kambaryje. Pažiūrėkime abu variantus, galbūt kils kokių tai idėjų miegamojo interjerui savo namuose.

Reklama

Rausvasis miegamasis.

Rausvumą galima kiek tai sumažinti, sienas nudažant ne iki pat lubų, įvedant pilkos ir violetinės spalvų detales. Nors pilkos spalvos reikėtų įvesti ne per daug.

rausvas miegamasis

rausvas miegamasis, paveikslas

rausvas miegamasis. medine kede

Reklama

Melsvasis miegamasis.

Pilkos spalvos detalės panaudotos saikingiau, leidžia mėlynai spalvai “veržtis plačiai”.

melsvas miegamasis, lova, paveikslas

melsvas miegamasis

homelife

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *