Vasariška stalo puošimo idėja

Kai oras puikus, lauke praleidžiame didžiąją dalį savo laiko, tad nenuostabu, jog gamtoje susitinkame ir su draugais, giminaičiais, kaimynais ar senais bičiuliais. Visi žinome, jog vasara geriausias laikas pailsėti nuo darbų ir neskaičiuojant laiko, neskubant, smagiai pavakaroti prie laužo. Dažnai laikas leidžiamas ir miške ar prie ežerų, šildantis prie ugnelės ar kepant šašlykus tam skirtose laužavietėse, tačiau kartais susitikimus rengti smagu ir nuosavame kieme.

Jeigu jau taip atsitiko ir žinote, jog vakare sugūžės būrys draugų, kad bus vakarėlis, tuomet nustebinkite juos ne vien maistu ir gražiais lauko baldais ar puikia kepsnine, tačiau ir puikiu stalo dekoravimu. Ir visai nesvarbu, kad veiksmas vyks lauke, kadangi šis stalo puošimo būdas ir pabrėžia gamtos, spalvų ir kvapų natūralumo idėją.

stiklines vazos su vandeniu, geles, zvakutesViskas ko reikia, tai kuo daugiau permatomo stiklo vazų. Rinkitės skirtingo stiklo storumo, įvairaus dydžio ir formų. Jų tikrai rasite parduotuvėse, tačiau nesusigundykite pirkti spalvotas vazas, nes per jas tikrai nesimatys gėlių grožio. Taip pat nusipirkite žvakučių, jeigu vakaras nusimato ilgas, paimkite jų kuo daugiau, jei liks, bus kitam kartui. Žvakės gali būti ir standartinės mažytės (tuomet jų į vazą įdėti galėsite net kelias) ir didesnės, tik būtinai pamatuokite ar tilps. Idėja tokia, kad pripildžius vazą vandens žvakutes plūduriuos viršuje, taip nušviesdamos visą vazą.

Reklama

O pačioje vazoje reiks “sodinti” gėles. Čia galbūt ir didžiausias rūpestis, nes būtinai rinkites šviežias, ryškias, nenuvytusias gėles. Apžiūrėkite, kad iš visų pusių jos būtų puikios, kadangi, skaidraus stiklo vazoje viskas matysis ir tai gali sugadinti dekoraciją. Galite pasitelkti fantaziją ir į skirtingas vazas dėti skirtingas gėles. Būtų puiku, jei į vieną vazą dėtumėte smulkias, tarkim, mėlynos spalvos gėles (jų, beje, galite prisirinkti ir pievoje), o į kitą stambias, plačiais žiedais (orchidėjas ar kt.) Jeigu gėlės bus visos vienodos, gali atrodyti kiek nuobodžiai.

geles vazelese vanduo zvakutes

Improvizuokite tiek su spalvomis, tiek su dydžiais. Na, o jeigu nenorite daug spalvų ir trokštate paprastumo, bet visgi, susidomėjote šia idėja, tuomet galite pamerkti paprasčiausių smulkių šakelių, kurios taip pat atrodo mielai ir įdomiai.

sakeles vanduo vazeles zvakutes

Reklama

Vazų dugne galite pridėti laimų, citrinų, apelsinų gabaliukų, karoliukų, kruopų (žirnių, pupelių ar kt.), stiklinių rutuliukų ar visko kitko, kas tik pasirodys jog gali atrodyti gražiai, ir tuo pačiu prilaikys dideles gėles, kadangi jos tikrai bandys kilti į viršų.

citrinos geles vandenyje vazelese zvakutes

Į vienas vazas galite nedėti nieko, o į kitas daug smulkių gėlių ir papuošti dugną. Tokiu būdu kursite kompoziciją vazoje. Taip viską derindami susikursite tikrai įspūdingą vaizdą ant stalo. Būtinai palaukite vakaro ir tik tuomet uždekite žvakutes savo vazelėse, tai suteiks jaukumo, sukurs malonumo pojūtį ir padarys jūsų vakarą neeiliniu.

baltos geles vazose zvakutes

Tokias vazas pasidaryti paprasta, o vaizdas, kuomet žvakė apšviečia gėlę, karoliukus, tikrai vertas jūsų ir jūsų draugų dėmesio bei komplimentų.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *