Spalvota ir gėlėta idėja – dažyti buteliai

Nežinau ar dabar superka tuščius butelių nuo įvairiausių gėrimų? Kažkada, esu matęs, kažkuriame tai prekybos centre supirktuvę, nežinau kaip dabar. Bet kokių atveju, superka ar ne, tiems kas norėtų savo namuose pasigrožėti ir pasipuokuoti originaliomis vazomis, pasigamintomis iš tuščių butelių, siūlytume net ir neieškoti: ar buteliai superkami ar ne, – nes tokio originalumo vazelės Jums kainuotų keliagubai daugiau, negu tuščias butelis nuo limonado, mineralinio ar alaus. Tiesa, reikalingi permatomo ir nespalvoto stiklo buteliai.

Pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti, tai apsižvalgyti aplink namuose ir prisiminti, kur galėtumėte rasti tuščių butelių ir stiklainių. Tuomet atsineškite keletą skaidraus stiklo butelių ar stiklainių į savo darbo vietą.

Taip pat reikia nuspręsti, kokios spalvos vazelės labiausiai tiktų namuose ar kambaryje, kuriame planuojate jas išdėlioti. Vazelės gali būti vienspalvės arba, dažant kiekvieną sekančią, įmaišyti šiek tiek baltų dažų. Tuomet gausime tos pačios spalvos tik švelnesnio, vis blyškesnio tono vazeles. Arba butelių – vazelių spalvos gali būti nuo ryškios geltonos palaipsniui pereinančios iki purpurinės violetinės spalvos (nuotraukose). Tiesa, savo kaimynų virtuvėje jau senokai, gal koks pusmetis mačiau butelius nuo vyno, dažytus bronzine ar auksine spalva, atrodo įspūdingai. Taigi pasitelkite fantaziją.

dažyti buteliai, vazelės

Reklama

Dažai turėtų būti emalė stiklui dažyti ar akriliniai dažai. Taigi pamaišykite dažus, kad išgautumėte norimas spalvas ir tonus.

Tuomet pilkite dažus į butelio vidų. Gera idėja būtų dažus įpurkšti švirkštu, jei tokį turite ar galite įsigyti.

Pripylus dažų, butelį reikia pasukinėti, judinti, kad dažai tolygiai padengtų visą butelio vidinį paviršių.

Po to butelius apverskite dugnais aukštyn ir leiskite dažams išdžiūti.

dažyti buteliai, vazelės, kaip pasidaryti

Graži, spalvota ir gėlėta idėja.

gėlės dažytuose buteliuose, vazelėse

Reklama

Ir dėkite ant stalo ar ten, kur jie Jums tiktų labiausiai. Merkite gėles ar gėrėkite būtent spalvotais buteliais – dekoratyvinėmis vazomis.

dažyti buteliai, vazelės ant stalo

 www.lachicadelacasadecaramelo.com

Reklama

1 thought on “Spalvota ir gėlėta idėja – dažyti buteliai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *