Rankų darbo atvirutės Valentino dienos proga

Valentino diena pasidaryk pats atvirukas

 Kiekvienas puikiai žinome kokia laukiama yra Švento Valentino diena ir kiek legendų bei įvairiausių romantiškų pasakojimų šią šventę paverčia itin magiška. Gal todėl, kasmet, vasario 14-ąją tūkstančiai įsimylėjėlių plūsta į meilės miestą – Veroną, kur pasak legendos galima pajausti Romeo ir Džuljetos meilę bei palikti meilės raštelį. Be kita ko, Pats Šv.Valentinas buvo Romos vyskupas, vėliau paskelbtas Šventuoju. Teigiama, kad Šv. Valentinas slapčia tuokdavo įsimylėjėlius. Tokios istorijos verčia žmones svajoti ir tikėti amžina meilės bei dviejų žmonių santarvės galia. Galbūt todėl ši šventė tiek metų neužmirštama ir kasmet pasitinkama su tokiu pačiu džiugesiu širdyje.

Žinoma, ne vien dėl istorijų ir legendų mėgstame šią šventę, juk kartais visur skubėdami, neskiriame pakakamai dėmesio artimiems ir mylimiems žmonėms. Taigi, kad dėmesys būtų nuoširdus, o dovanos nebūtų pirktos ar darytos paskubomis, siūlau jums, visiems mylimiems žmonėms padaryti šaunias rankų darbo atvirutes, su kuriomis padovanosite ne vien savo meilę, bet ir dėmesį bei laiką, skirtą tam žmogui, – juk stengsitės padaryti kuo originalesnes ir gražesnes, o tai labai puiku ir neliks neįvertinta.

Reklama
Valentino dienos atvirukas

Atviručių siūlau pasidaryti daugiau, nes ši meilės šventė skirta visiems mylimiems, nebūtinai tai turėtų būti vienas jums ypatingas žmogus. Na, o jeigu tikrai manote, kad šiais metais atvirutę dovanosite tik vienam išrinktąjam, tuomet darykite galbūt ne daug ir smulkesnių, o vieną didelę atvirutę.

Taigi, pirmiausia pradedant daryti atvirutę, išsirinkite jos stilių. Kuo jūsų atvirutė bus įdomesnė, tuo gražiau atrodys. Galite daryti atvirutes, kurios viduje turi kokią tai kartoninę iškarpą (ji išlįs, kai atversite atvirutę), tai gali būti viena didelė širdelė ar daug mažesnių, kurios suklijuotos tarpusavyje. Kitas atvirutės stiliaus variantas gali būti dar geresnis. Iš jums patinkančio popieriaus (spalvoto kartono, kartono, klijuoto dovanų popieriumi, atitinkančiu tematiką ir kt.)iškirpkite širdutę, o joje įklijuokite šmaikščią savo nuotrauką. Galite klijuoti ir kelių asmenų nuotraukas, daryti didesnes širdeles, taip pat nepamirškite šalia parašyti gražių žodžių ar šiltą meilės eilėraštį. Atvirutes taip pat galite daryti ir iš įvairesnio popieriaus, visokiausio stiliaus popieriaus rasite specialioje kanceliarinių ar dailės prekių parduotuvėje.

strele perverta popierine sirdute Valentino diena
Reklama

Galite naudoti tik baltą kartoną, o paskui ant jo klijuoti raižytą ar virvelinį popierių. Kadangi, pagrindinis Valentino dienos akcentas – širdelė, o prie visos kitos atributikos siejamas ir romėnų meilės Dievas Amūras, galite tuo pasinaudoti kuriant ir savo atvirutę. Atvirutę galite perverti pagaliuku ar šiaudeliu, o ant jo galiukų pritvirtinti kartonines ar medžiagines strėlės imitacijas. Tokio stiliaus atvirutes patogiausia būtų daryti iš medžiagos, o ant viršaus klijuoti kartoną meilės eilėms užrašyti.

Reklama

1 thought on “Rankų darbo atvirutės Valentino dienos proga”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *