Paveiksliukai Valentino dienai

baltas paveikslas 14 Valentino dienaiValentino dienos šventei namus dekoruoti galima labai įvairiai. Jau rašėme apie keletą idėjų, kuriomis, galbūt pasinaudojote ir jau turite gražių papuošimų šiai progai. Tačiau norėčiau pakalbėti apie dar keletą būdų, kurie padės jūsų namų interjere dar labiau jausti šventinę nuotaiką.

Paveikslų namuose turime nemažai, tačiau tokių, kurie atspindėtų specialią šventinę tematiką, ko gero, yra mažiau. O iš tikro, tokius pasidaryti yra gan paprasta, tačiau kaip visuomet tam reikalingos originalios idėjos ir būdai, kaip tai paversti unikalia dekoracija. Paveiksliukams, žinoma, reikėtų turėti kažkokį pagrindą, ant kurio galėtumėte kurti savo vienetinį, šventinį darbelį. Tai gali būti paprasti, jums patinkantys rėmeliai, kurių viduje dažniausiai būna kartoninis pagrindas, taip pat drobė, kuri yra aptempta ant taip vadinamo porėmio. Rėmelių spalvas reikėtų derinti prie šventinių spalvų, šiuo atveju tai būtų – raudona spalva. Jeigu norite paveiksliuką daryti ant drobės, kurią, beje, galite įsigyti bet kokio dydžio ir bet kurioje dailės reikmenų parduotuvėje, tuomet ji neturės rėmelių (drobė parduodama be jų) ir jums reikės sukurti šventinę Valentino dienos nuotaiką pačiame paveiksliuke. Paveiksliukus galima daryti ir iš tokio kartono, kuris naudojamas dėžėms (jis bus linijinis), arba žinoma, nusipirkti specialaus tokio tipo kartono parduotuvėse. Tuomet jūsų pasirinktas ar sugalvotas paveikslėlis, gali būti kuriamas naudojant spalvotą susuktą popierių. Linijinis kartonas gali būti klijuojamas keliais sluoksniais. Sekite pavyzdines nuotraukas ir tikrai sukursite ką nors puikaus.

Reklama

baltas paveiksliukas su  rausva sirdele Valentino dienai

Jeigu nusprendėte paveiksliuką daryti su rėmeliu, tuomet kaip minėjau, rinkitės atitinkamas rėmelio spalvas. Paveiksliuką galite daryti ir labai minimalistinį, tai yra- naudoti tik keletą Valentino dienos akcentų. Pasiruoškite spalvoto popieriaus arba kartono, klijų ir popieriaus lapą, kurį įdėkite į rėmelio vidų tuomet, kai iš kartono ar spalvoto popieriaus iškirpsite kelias širdeles ir jas ant jo užklijuosite. Širdelių darykite tiek, kiek vienoje ar keliose linijose jų klijuosite ant popieriaus lapo. Sekite pavyzdines nuotraukas. Šaunu, jei popierius bus iš sąsiuvinio, tai tik pabrėš natūralumą ir gražiau atrodys. Širdeles galite iškirpti ir iš dovanų popieriaus, kuris bus tinkamų Valentino dienos šventei spalvų. Galite širdeles kirpti ir ne vienodas, viduryje – didesnę, iš šonų – mažesnes. Taip pat apačioje parašykite ką nors gražaus.

Paveikslo viduje esantį kartonėlį galite užklijuoti laikraščiu, o viduje, klijuoti žodžius, iš spalvoto popieriaus iškirptų raidžių. Galite papuošti ir patį rėmelį. Kai klijuosite raides ir žodžius, klijuokite juos kūrybingai, – girliandos motyvu ar iš apačios į viršų. Tokiais paveiksliukais dekoruokite labiausiai matomas vietas savo namuose, tuomet jie tikrai neliks nepastebėti.

raudona sirdele suvyviota is popieriaus

Reklama
paveikslas raudonais remais ant raudonu uogu vainikeliotrys sirdutes ant balto paveikslo juoduose remeliuose

Jeigu paveiksliuką norite daryti iš drobės, tuomet pasiruoškite kuo daugiau įvairiausių spalvų dažų, virvelių, gražių, ryškių medžiagų atplaišų, kartono, spalvoto popieriaus, taip pat aukso ar sidabro dulkių bei klijų. Kurkite juos pagal savo stilių ir puoškite savo namus.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *