Eglutė iš spalvotų širdelių

Šis darbelis yra unikali dekoracija jūsų namams, kadangi tikrai kažin ar esate susimąstę, kad eglutė gali tapti Valentino dienos puošmena. Šios eglutės yra be galo nuotaikingos, spalvotos ir tikrai labai įdomiai atrodo. Žinoma, pliusas yra ir tas, kad jas labai paprasta pasidaryti patiems, juk tereikia išsikarpyti pakankamai širdelių.

eglute is sirdeliu valentino dienai

Reklama

Šiam rankdarbiui reikės labai kokybiško spalvoto popieriaus arba kartono. Kokybiškas spalvotas popierius yra storesnis nei paprastas, pigiausias. Tačiau, jeigu tokio kokybiško spalvoto popieriaus nerandate, tuomet, kaip jau minėjau, rinkitės kartoną, kuris būtų iš tiesų tvirtas. Iš kartono gaminsite ne tik širdeles, bet ir patį eglutės karkasą ant kurio vėliau viską ir suklijuosite. Popieriaus jums reikės kelių spalvų, o pačios spalvos turėtų derėti tarpusavyje. Spalvos derės, jeigu kaip ir parodyta pavyzdinėse nuotraukose, jūs rinksitės vienos ar dviejų pasirinktų spalvų pustonius. Tai reiškia, kad jeigu renkatės raudoną ar rožinę spalvas, turėtumėte pirkti nuo pačių tamsiausių iki pačių šviesiausių šių spalvų tonų kartoną. Į eglutės bendrą koloritą galite „įpinti“ ir tokių spalvų, kurios yra šiek tiek šaltesnės, nei rožinė ar raudona, bet išliktų neįkyrios, tai būtų – šviesiai violetinė ar šviesi melsva. Taip pat tokiai eglutei reikės kelių taurių (tiek, kiek eglučių norėsite padaryti), ant jų jūs užmausite jau pagamintas eglutes.eglute is sirdeliu valentino dienos proga

Nepamirškite pasiruošti klijų, pieštuko bei žirklių. Prieš pradedant visų spalvų širdelių karpymą, išsikirpkite pirmąją, kuria galėsite naudotis, kai kirpsite kitas. Vėliau ją galėsite dėti ant spalvoto kartono ar popieriaus, jos formą apibrėžti pieštuku ir taip paspartinti darbą bei užtikrinti, kad visos širdelės bus iškirptos vienodai. Tokių širdelių, kaip jau minėjau, reikės pasidaryti nemažai, tačiau jų gali ir likti, juk rasite kur jas panaudoti, – kad ir toms pačioms atvirutėms daryti ar trumpiems palinkėjimams rašyti. Kai išsikirpote pakankamai širdelių, padėkite jas į šoną ir padarykite iš kartono pagrindinį eglutės karkasą. Jums tereikia turimą popierių suvynioti į kūgį ir labai tvirtai suklijuoti. Kai karkasas išdžius, pradėkite ant jo klijuoti širdutes. Jas klijuokite apverstas, smailiąja jų dalimi aukštyn.

eglutes is sirdeliu valentino dienos proga

Reklama

Širdelių neklijuokite bet kaip, jos turėtų priminti eglutės šakas ir būti suklijuotos sluoksniais, derinant įvairiausių spalvų tonus. Taip klijuokite, kol suklijuosite visą eglutę. Na, o šiam darbeliui užbaigti galite naudoti visokiausius pakabukus su Valentino dienos simbolika, kaip ir parodyta pavyzdinėse nuotraukose. 

papuostos eglutes is sirdeliu valentino dienos proga

Jeigu neturite jokių pakabukų ar kitokių gražių karoliukų, galite eglutės apačias puošti aukso ar sidabro dulkių dažais. Tokias eglutes uždėkite ant turimų taurių ir darbas bus baigtas. Eglutes galite statyti visas vienoje vietoje (jeigu jų pasidarėte daugiau), arba skirtinguose kambariuose.   

Reklama

1 thought on “Eglutė iš spalvotų širdelių”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *