Ranka – vielinis laikiklis

Jau keletą metų, jei tik kur po ranka pasimaišo popieriaus lapas, pieštukas ar tušinukas, vis norisi piešti rankas, plaštakas, pirštus. Vis galvoje sukdavosi mintys, kaip aš galėčiau panaudoti šį sugebėjimą, šiuos piešinukus? Nieko gero nesugalvojau, tik laikas nuo laiko pieštukas vis atranda popieriaus lapą ir vedžioja pirštų, delnų kontūrus…

Visai kitame pasaulio krašte panašūs kontūrai virto vieliniais rankų karkasiukais, įsmeigtais į kamščiukus, nuo vyno butelių. Ant vielinių, delno su ištiestais pirštais formos laikiklių galima pasikabinti grandinėles, žiedus, o galbūt tarp pirštų įsprausti nuotrauką, paveiksliuką ar kokį lapelį su svarbia žinute – “kad tik neužmiršti”.

Reklama

Vielos galas, kamštis nuo vyno butelio ir, pridėjus šiek tiek kruopštumo bei fantazijos, gali virsti originaliu laikikliu. Vienas ar kitas pirštas gali būti sulenktas ar ant pirštukų gali atsirasti nagučiai. Ir kiekviena dekoratyvinė detalė namuose atsiskleis vis kitu rakursu, pasakodama vis kitą istoriją, papildydama ar išplėsdama namų interjero siužetines linijas.

vielos ranka laikiklis

my paradissi

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *