Širdelės formos dėžutė

Namuose turbūt atrasite žurnalą, kuris jau senai perskaitytas ir keliauja nuo stalo ant spintelės, nuo spintelės ant lentynos, nuo lentynos į stalčių. Jau lyg ir neberasdamas sau vietos. Galbūt visa krūvelė žurnalėlių dulka kur nors palėpėje ar sandėliuke. Akys ne kartą jau užkliuvo, ir mintyse iškildavo klausimas: ” – Ką su jais daryti?”

Jeigu manote, kad seni žurnalai yra verti daugiau, negu ant jų kauptis dulkėms, norime pasiūlyti rankdarbį, kuris suteiktų puikią galimybę pakartotinai panaudoti blizgančius žurnalų puslapius ir paversti juos į kažką tai naudingo. Ir jei netingite, ir turite laiko, siūlome pasidaryti dekoratyvinę dėžutę iš sukarpytų, sulankstytų ir suklijuotų žurnalo puslapių.

Reklama

Kadangi dėžutė yra širdelės formos, tai gali tapti originalia dovanėle Valentino dienos proga. Nesenai rašėme apie puikų sienos dekorą iš laikraščių, kuriame aprašytas popieriaus juostelių, sulankstymo ir suklijavimo būdas, šiame rankdarbyje yra analogiškas. Tik susuktų popieriaus juostelių nesukame ratuku, bet sulenkiame kažką panašaus į V raidę… pasirodo V raidės forma yra panaši į širdies formą… ir iš čia Valentino diena. Greičiausiai tai nėra sutapimas, o graži Valentino dienos simbolika. Širdis yra meilės simbolis ir Valentino diena tampa vienu iš meilės jausmo simbolių laike… ir dar viena V, Vasario 14 (bent jau lietuvių kalboje). Na mokslinio ar filosofinio traktato apie tai nerašysime, bet tai gana mielos ir šiltos mintys. Vien tai pastebėjus ir parašius apie tai, asmeniškai Valentino dienos šventė tapo šiltesne ir mielesne.

Grįžtant prie dekoratyvinės dėžutės,  aštrokos V raidės formos, klijuojant vieną ant kitos, palaipsniui virs apvaliomis širdelės formomis. Kai jau suformuosite pakankamą dėžutės dydį, palaipsniui galima pradėti formuoti dėžutės kraštus: juosteles klijuojant maždaug per pusę pločio pakeliant aukščiau.

Panašiu principu, jei norite, galite pasigaminti ir dangtelį dėžutei. Ir dovanokite savo išrinktąjai ar išrinktąjam. Jei išrinktąjam tai netiktų, tuomet pasidovanokite sau, ir laikykite originalioje dėžutėje įvairius papuošalus ar šiaip kokias tai mielas ir brangias smulkmenas.

sirdeles formos dezute zurnalai

saved by LOVE CREATIONS

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *