Skalbinių segtukai virsta puošniais pakabukais

Kiekvienuose namuose galima atrasti skalbinių segtukų, medinių ar plastmasinių. Na gal ir ne visuose, nes daugelis šiuolaikinių skalbimo mašinų turi skalbinių džiovinimo funkciją. Tad kambariuose ar balkonuose virvių skalbiniams tempti dažnai nebereikia. Nebereikia ir žiūrėti į dangų, tikintis saulutės, kuri išdžiovintų, ir gaivaus vėjelio, kuris iškedentų mūsų skalbinius, išneštus ir pakabintus lauke. Segtukai skalbiniams nebeturi ką veikti ir guli nuobodžiaudami turbūt kokioje tai dėžutėje ar kibirėlyje.

Graži idėja notraukoje, kaip paversti segtukus pakabukais įvairiems smulkiems užrašams, atvirukams, nuotraukoms prikabinti. Nuotraukoje pavaizduoti skalbinių segtukai laikosi prie metalinės sienos (greičiausiai šaldytuvo), prie vienos segtuko dalies priklijavus magnetukus. Galbūt galimi ir kiti tvirtinimo variantai, paprasčiausiai priklijuojant juos prie kokios tai lentelės, skydo ar sienos.

Reklama

Pagrindinis pakabukų efektas yra išgaunamas, segtukų paviršių nudažius kokios tai spalvos dažais. Nuotraukoje atvaizduoti segtukai yra nudažyti dažais su blizgučiais. Galima nudažyti visą ar tik dalį segtukų paviršiaus. Švelni ir graži idėja.

skalbiniu segtukai ant magnetu

savvysugar

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *