Nuotraukos laikiklis iš akmenuko ir vielutės

Originalus nuotraukos laikiklis, pasigaminamas turbūt per dvi minutes. Reikalingi akmenukai ir vielutė, kurią galima įsigyti floristikos parduotuvėse. Vielutė gali būti ir kitokia, pirkta statybinių prekių parduotuvėje ar rasta kur nors namuose, tarp kokių tai smulkmenų besimėtantys vielos galiukai.

nuotraukos laikiklis akmuo

Reklama

Floristinė viela yra apvyniota žaliu popieriumi ar kažkokia tai panašia medžiaga. Paprastą vielą taip pat galima apvynioti spalvotu popieriumi, kiek sutepus klijais, ir galime turėti geltoną, raudoną ar įvairiaspalvę vielutę. Arba vielutę galima nudažyti dažais. Nors neblogai, minimalistiškai turėtų atrodyti ir pilka aliuminė ar blizganti ruda varinė viela.

Labai gražiai tarpusavyje žiūrisi sunkus akmuo ir lengva popierinė nuotrauka. Puikus medžiagų sunkumo ir lengvumo kontrastas. Vielutė, išsitęsusi nuo akmenuko iki nuotraukos, neatrodo iškelta į viršų. Nuotrauka atrodo lyg kabanti ore. Akmenukas atrodo lyg sulaiko, kad nuotrauka, kaip balionėlis nepakiltų į orą. Ar akmeninis inkaras, neleidžiantis vėjui nunešti laivo į plačią jūrą.

Akmenukų turbūt rasime kieme ar gatvėje. Galbūt namuose turite gražesnių, rastų prie jūros ar ežero vasaros metu. Jie turėtų būti gana sunkoki, kad išlaikytų, vielutę ir nuotrauką, atviruką ar kokį tai paveiksliuką.

Turbūt verta skirti dvi, tris minutes šiam darbeliui. Nuotraukas ar paveikslėlius labai lengva pakeisti. Nusibodus vienai nuotraukai ar paveiksliukui, tiesiog galima išimti ir įdėti kitą. Paprastas ir lengai atnaujinamas nuotraukų rėmelis.

country living

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *