Saulėti baldai iš Italijos

Rudeninės spalvos kiekvieną dieną vis atkakliau keičia vasarines spalvas. Žali lapai medžiuose, virsdami auksiniai raudonais, krinta ant žemės. Gėlių žiedų spalvos, džiuginusios vasaros metu, jau baigia išdilti iš atminties. Soduose ant obelų šakų kabo raudonskruosčiai obuoliai, ar po kriauše žolėje kypso geltonai sultingos kriaušės. Ruduo – puikus metas, tačiau šiek tiek nostalgiškas, saulės spinduliai vis rečiau paliečia mūsų kūnus ir aplanko mūsų namus. Lyg ir primena – laikas ruoštis žiemai. Kaip pratęsti vasarą, tą saulės juoko kupiną laiko atkarpėlę, besivyniojančių metų juostoje?

Vienas iš būdų – baldai, kuriuos pamačius šypsena nušviestų veidus ir sušildytų aplink esančius žmones.

Italijos dizaino namų Seletti sukurti baldai tikrai tai sugebės padaryti. Baldų kolekcijoje – komodos, indaujos, spintelės, spintos, stalai, kėdės. 

Reklama

juostuota kede, taskuotas stalas

Spalvomis atgaivinta, baroko formomis įkvėpta komoda, – koks žavus klasikinių formų ir modernaus dizaino derinys.

vertikaliai juostuota barokine komoda 

Bendrovė įsteigta 1964 metais, kurioje dirba kvalifikuotų dizainerių komanda. Pagrindinis dėmesys skiriamas baldų, šviestuvų, namų apyvokos reikmenų kūrybai ir gamybai – nuo elegantiško iki egzotiško dizaino kūrinių, kurie galutiniame variante tampa unikaliais. taskuota spintele su lentynomis

Reklama

Dar keletas barokinių linijų spintos dizaine. Baldai, galintys sušildyti ir pakelti nuotaiką visus metus.

taskuota spinta, barokinės linijos

achica

Reklama

2 thoughts on “Saulėti baldai iš Italijos”

    1. Tai tiesa, tik gal kam kils idėjų kaip dekoruoti senesnius baldus ar kokius nestandartinius baldus užsisakyti. Daugiau idėjų:)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *